Srijeda, 1. svibnja 2024.

Druga ŽNL: Prekodravac utrpao pet komada Sokolu, Graničar preokrenuo Viktoriju, Belobrk riješio derbi začelja

Mičetinac je slavio u gostima kod 'fenjeraša' Reke u derbiju začelja. Oba pogotka postigao je Vjekoslav Belobrk koji je mrežu pogađao u 30. i 74. minuti

U nedjelju su odigrane preostale tri utakmice 16. kola Druge koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Prekodravac je u Ždali upisao visoku pobjedu protiv Sokola rezultatom 5:1 te se tako vratio na drugu poziciju na ljestvici.

Strijelci za Prekodravac bili su Luka Pavešić (18), Edi Hrle (32), Marko Nikić (51), Branimir Zagorec (56) i Mario Govorušić (58), dok je počasni pogodak za Sokolovčane postigao Maks Mlinarić u 78. minuti.

Graničar je u Novom Virju preokretom bio bolji od Viktorije s 2:1. Oba pogotka za domaće postigao je Miroslav Šklebar (32. i 70. minuta), a goste je u vodstvo doveo Martin Horvat u 28. minuti.

Mičetinac je slavio u gostima kod ‘fenjeraša’ Reke u derbiju začelja. Oba pogotka postigao je Vjekoslav Belobrk koji je mrežu pogađao u 30. i 74. minuti.

Druga ŽNL: Torčanci u golijadi razbili Sesvećane, lake pobjede Herešinčana, Sigećana i Bregovaca