Druga ŽNL: Starigrad demolirao Reku, Bregovci slavili u Gotalovu, a Prugovčani kod Gornje Rijeke

Sve ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju s početkom u 15 sati

U subotu su odigrane tri utakmice devetog kola u Drugoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

Starigrad je do nogu potukao slabašnu Reku. Rezultat je bio čak 13:1. Strijelci za domaćina bili su Samuel Pavešić u četiri navrata, hat-trick postigao je Ivan Slobođanec, dva gola djelo su Arnauta Frana Bedekovića, a po jednom su mrežu Reke pogodili Ivan Kapusta, Dražen Ledinski i Hrvoje Kodrić. Timon Fabijanec postigao je autogol, a za Reku je počasni pogodak zabio Ivan Mikulić.

Starigrad se ovom pobjedom i sa 17 bodova učvrstio na drugom mjestu prvenstvee ljestvice iza vodeće Drave iz Podravskih Sesveta.

Nakon domaće pobjede protiv Podravca iz Torčeca, Mladost iz Koprivničkih Bregi slavila je i na neugodnom gostovanju u Gotalovu. Momčad Edija Blažekovića pobijedila je GOŠK s 3:1.

Hrvoje Jukić doveo je goste u vodstvo već u osmoj minuti, a Martin Hadelan u 56. minuti povisio je rezultat. U 67. minuti novi gol za Bregovce postigao je Josip Glavaš, a počasni pogodak za domaćina zabio je Davor Adamić u 86. minuti s bijele točke.

Prugovac je, pak, s minimalnim rezultatom pobijedio u gostima Gornju Rijeku. U borbenoj prvenstvenoj utakmici s dosta opomena gostujuća momčad je imala više od igre tijekom cijele utakmice te je uspjela realizirati jednu prigodu za postizanje pogotka što je u konačnici i rezultiralo konačnim ishodom utakmice. Strijelac pogotka vrijednog sva tri boda za Prugovčane bio je Karlo Zebić u 52. minuti.

Sve ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju s početkom u 15 sati.

9 18.10.2020 15:00 Herešin NK Omladinac – NK Hrvatski bojovnik -:-
9 18.10.2020 15:00 Gola NK Fugaplast – NK Čvrstec -:-
9 18.10.2020 15:00 Torčec NK Podravec – NK Drava (PS) -:-
9 17.10.2020 15:00 Gotalovo NK Gošk – NK Mladost (KB) 1:3
9 18.10.2020 15:00 Glogovac NK Rudar (G) – NK Močile -:-
9 17.10.2020 15:00 Starigrad NK Starigrad – NK Reka 13:1
9 17.10.2020 15:00 Gornja Rijeka NK Gornja Rijeka – NK Prugovac 0:1