Četvrtak, 18. travnja 2024.

Ekipa Podravski Tornado iz Koprivnice brončana u graničaru na Sportskim igrama mladih u Splitu

Napeta natjecanja u graničaru iznjedrila su tri pobjedničke ekipe. Zlato putuje u Prelog koje je osvojila ekipa Vatreni Zmajčeki, srebro je osvojila ekipa Mladost iz Osijeka, dok su brončani, dakle, ekipa Podravski Tornado iz Koprivnice

Split je od ovoga tjedna u sklopu plazma Sportskih igara mladih domaćin državne završnice Telemach Dana sporta u graničaru i atletici. Najbolji amaterski sportaši koji su se kvalificirali na turnirima koji su ove godine održani u čak 23 grada diljem Hrvatske druže se i natječu s vršnjacima u potpunosti besplatno.

Prva natjecanja održana su za godište 2012. i mlađi. Napeta natjecanja u graničaru iznjedrila su tri pobjedničke ekipe. Zlato putuje u Prelog koje je osvojila ekipa Vatreni Zmajčeki, srebro je osvojila ekipa Mladost iz Osijeka, dok su brončani ekipa Podravski Tornado iz Koprivnice. Riječ je o mališanima 2012. godište, učenicima Osnovne škole Braća Radić. Voditeljica ekipe je Renata Blažinec.

Ekipa Podravski tornado sa svojom voditeljicom

Atletska staza Parka Mladeži u Splitu ugostila je finala u utrci na 60 metara za godište 2012. i mlađi.