Euro: Oproštaj Hrvatske uz dramatičan remi s Nizozemskom

Hrvatska rukometna reprezentacija oprostila se od Europskog prvenstva odigravši neodlučeno s Nizozemskom.

U posljednjoj utakmici skupine drugog kruga naši su rukometaši u Budimpešti priželjlkivali pobjedu za popravak dojma, no prema viđenom je remi možda i najrealniji ishod.

Na ulasku u posljednjih pet minuta imala je Hrvatska prednost od tri pogotka, no vrlo dobra Nizozemska uspjela se vratiti u egal.

U posljednjoj minuti Tin Lučin je zabio za 28:27, da bi tri sekunde prije kraja Luc Steins postavio konačnih 28:28.

Igračem utakmice proglašen je Ivan Martinović koji je bio najefikasniji s 12 pogodaka.

Tri pobjede, tri poraza i remi. To je učinak Kauboja na ovom Euru. Svi smo očekivali više…