Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Europsko prvenstvo: Hrvatska u dramatičnoj utakmici poražena od Francuske

Najbolji kod naših bio je vratar Dominik Kuzmanović koji je branio 'čuda' i tako našu reprezentaciju držao u igri, šteta što momčad to nije iskoristila...

Hrvatska rukometna reprezentacija u četvrtak je odigrala prvu utakmicu drugog kruga na Europskom prvenstvu u Njemačkoj.

U ‘klasiku’ s Francuskom naši su rukometaši poraženi rezultatom 34:32.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 18:18, a u nastavku su Francuzi odigrali bolje te uz mali ‘vjetar u leđa’ ljudi u žutom u 55. minuti imali vodstvo od 30:27.

Uspjela se Hrvatska vratiti na 31:30 u 58. minuti, ali norveški suci tada dosuđuju sedmerac i dvije minute isključenja Glavašu i Francuzi odlaze na 32:30.

Karačić je smanjio na 32:31, Francuska opet zabija, a minutu prije kraja Kušan pogađa za 33:32. Tournat je nakon toga iskoristio francuski napad i to je bilo to…

Najbolji kod naših bio je vratar Dominik Kuzmanović koji je branio ‘čuda’ i tako našu reprezentaciju držao u igri, šteta što momčad to nije iskoristila…

Sljedeću utakmicu na Euru Hrvatska igra u subotu s Mađarskom (18.00).