Utorak, 9. kolovoza 2022.

Evo svih službenih nogometnih transfera u Podravini i Prigorju

Ljetni prijelazni rok uvijek je vrlo prometan za igrače i klubove, iznimka nije ni ovo ljeto

Preporučujemo

Ljetni prijelazni rok uvijek je vrlo prometan za igrače i klubove, iznimka nije ni ovo ljeto.

U nastavku vam donosimo popis svih službenih transfera u Podravini i Prigorju posljednjih dana.

SJEDNICA 29.07.2022.

“NK GRANIČAR (Đ)”, ĐURĐEVAC
Fran Pavunić (NK Podravac, Virje)

“NK MLADOST BREGI”, KOPRIVNIČKI BREGI
Filip Marić (NK Miklinovec, Koprivnica)
David Sobota (NK Rudar (B), Botinovec)

“NK ZAGOREC”, KOPRIVNICA
Nikola Grobenski (NK Sokol, Sokolovac)
Damian Markač (NK Podravec, Torčec)
Karlo Kukec (NK Panonija, Peteranec)
Mario Kolar (NK Miklinovec, Koprivnica)

“NK JADRAN-GALEB”, KOLEDINEC
Ivan Balaško (NK Močile, Koprivnica)
Dino Kopričanec (NK Močile, Koprivnica)
Dalibor Harmadi (NK Sloga, Koprivnički Ivanec)
Karlo Marčec (NK Tehničar, Cvetkovec)
Jurica Balaško (NK Sabarija, Subotica Podravska)

“NK PRUGOVAC”, PRUGOVAC
Matija Ščrbačić (NK Skok, Novi Skucani)

“NK GRANIČAR (NV)”, NOVO VIRJE
Vladimir Senjan (NK Močile, Koprivnica)
Leo Popec (NK Mladost Molve, Molve)
Stefan Kiš (NK Mladost Molve, Molve)
Fabijan Odobašić (NK Graničar (NV), Novo Virje)

“NK KALINOVAC”, KALINOVAC
Luka Plazek (NK Graničar (Đ), Đurđevac)

“NK SLOGA”, KOPRIVNIČKI IVANEC
Lovre Petrović (NK Mladost Sigetec, Sigetec)

“NK TOMISLAV”, DRNJE
Vedran Kovač (NK Borac, Imbriovec)
Fran Jakupanec (NK Koprivnica, Koprivnica)
Nikola Posavec (NK Graničar (Đ), Đurđevac)
Luka Zlatar (NK Fugaplast, Gola)

“NK GRANIČAR (L)”, LEGRAD
Hrvoje Mlinarić (FC Kapfenstein, -)

“NK RASINJA”, RASINJA
Nenad Topolko (NK Sabarija, Subotica Podravska)

“NK DRAVA (PS)”, PODRAVSKE SESVETE
Domagoj Turković (NK Ferdinandovac, Ferdinandovac)

“NK RUDAR (G)”, GLOGOVAC
Davor Adamić (NK Gošk, Gotalovo)
Josip Kolarić (NK Viktorija, Vojakovac)
Alen Renić (NK Podravec, Torčec)

“NK PODRAVAC”, VIRJE
Ivan Peršinović (NK Slaven Belupo, Koprivnica)
Damjan Kurtanjek (NK Mladost Molve, Molve)

“NK GOŠK”, GOTALOVO
Luka Brunec (NK Mladost Molve, Molve)
Leo Ciganek (NK Mladost Molve, Molve)
Leon Lončar (NK Miklinovec, Koprivnica)
Roko Žilić (NK Sloga Zagreb, Zagreb)

“NK DRAVA (NP)”, NOVIGRAD PODRAVSKI
Ivan Azenić (NK Koprivnica, Koprivnica)

“NK SOKOL”, SOKOLOVAC
Marin Pelivan (NK Mladost Bregi, Koprivnički Bregi)

“NK OSVIT”, ĐELEKOVEC
Igor Šikljan (NK Jadran-Galeb, Koledinec)

“NK TOMISLAV RADNIK”, SVETI IVAN ŽABNO
Andrija Perić (NK Mladost Ždralovi, Ždralovi – Bjelovar)

“NK LIPA”, HLEBINE
Rafael Kovačević (NK Močile, Koprivnica)
Matija Vincek (NK Drava (NP), Novigrad Podravski)

“NK PODRAVEC”, TORČEC
Jurica Karan (NK Ferdinandovac, Ferdinandovac)
Petar Dombaj (NK Tomislav, Drnje)
David Halavuk (NK Tomislav, Drnje)
Juraj Zlatar (NK Tomislav, Drnje)
Matija Sitar (NK Tomislav, Drnje)
Leo Androšević (NK Tomislav, Drnje)
Marko Miličević (NK Ivanja Reka, Zagreb)

“NK PANONIJA”, PETERANEC
Mateus Matoničkin (NK Koprivnica, Koprivnica)
Cleverson Rocha de Oliveira (NK Nur, Zagreb)
Antonio Gaži (NK Lipa, Hlebine)
Hrvoje Kodrić (NK Močile, Koprivnica)
Lovro Mujić (NK Podravec, Torčec)
Andrija Njerš (NK Lipa, Hlebine)

“NK UDARNIK”, ZABLATJE
Roko Ivan Kolaš (NK Graničar (L), Legrad)
Marko Kuzmić (NK Graničar (L), Legrad)
Mihael Đuriš (NK Sloga, Koprivnički Ivanec)

“NK VIKTORIJA”, VOJAKOVAC
Emanuel Sakač (NK Mladost Carevdar, Carevdar)
Matija Bradić (NK Fugaplast, Gola)
Ivan Žajgar (NK Mladost Carevdar, Carevdar)
Tomislav Stručić (NK Radnik Križevci, Križevci)

“NK SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Nikola Jambor (Moreirense FC, -)
Ivan Jajalo (NK Inter-Zaprešić, Zaprešić)
Arb MANAJ (Keciorengucu, -)
Josip Brundić (NK Inter-Zaprešić, Zaprešić)
Matija Mendelski (NK Međimurje, Čakovec)
Matej Medaković (NK Bjelovar, Bjelovar)
Ivan Vukelić (NK Bjelovar, Bjelovar)
Niko Trupković (NK Međimurje, Čakovec)
Noa Kuhanec (NK Međimurje, Čakovec)
Marko Aščić (NK Hrvatski dragovoljac (Z), Zagreb)
Luka Gale (NK Zagreb, Zagreb)
Luka Kolar (NK Graničar (Đ), Đurđevac)

“NK KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA
Jasmin Ramaj (NK Podravac, Virje)
Ivan Delić (NK Tehničar, Cvetkovec)
Jan Sabolić (NK Osvit, Đelekovec)
David Cindori (NK Podravina, Ludbreg)

“NK FERDINANDOVAC”, FERDINANDOVAC
Tomislav Blažević (NK Bilogora 91, Grubišno Polje)
Sven Brusač (NK Graničar (Đ), Đurđevac)
Marko Podravec (GNK Tigar Sveta Nedelja, Brezje)
Krešimir Pipić (NK Bilogora 91, Grubišno Polje)
Denis Mikulić (NK Bjelovar, Bjelovar)

“NK MLADOST MOLVE”, MOLVE
Leon Popec (NK Graničar (Đ), Đurđevac)
Marko Miklaušić (NK Graničar (Đ), Đurđevac)

“NK STARIGRAD”, STARIGRAD
Emanuel Drk (NK Koprivnica, Koprivnica)

“NK PRIGORJE”, SVETI PETAR OREHOVEC
Valentino Koritić (NK Polet, Glogovnica)

Jasmin Ramaj (desno) iz Virja je došao u Koprivnicu // Foto: Facebook NK Koprivnica

SJEDNICA 25.07.2022.

“NK GRANIČAR (Đ)”, ĐURĐEVAC
David Škurdija (NK Slaven Belupo, Koprivnica)

“NK LIPA”, HLEBINE
Patrik Milojević (NK Mladost Bregi, Koprivnički Bregi)
Josip Horvatinović (NK Borac, Imbriovec)
Tomislav Gregl (NK Lipa, Hlebine)
Goran Jadan (NK Rudar (G), Glogovac)

“NK ZAGOREC”, KOPRIVNICA
Erik Lončarek (NK Gošk, Gotalovo)
Dino Kucukler (NK Omladinac, Herešin)

“NK BRATSTVO”, KUNOVEC
Dejan Slijepčević (SC Breitenfeld a.d.R., -)
Karlo Babok (NK Viktorija, Vojakovac)
Damir Azizi (NK Ponikve, Zagreb)
Filip Štefković (NK Samobor, Samobor)
Miljenko Bencalić (NK Rakov Potok, Rakov Potok)

“NK REKA”, REKA
Matej Mihelčić (NK Močile, Koprivnica)

“NK OMLADINAC”, HEREŠIN
Robert Draksler (NK Miklinovec, Koprivnica)

“NK RASINJA”, RASINJA
Tihomir Vodopija (NK Sabarija, Subotica Podravska)
Ivan Kolarec (NK Mladost Sigetec, Sigetec)
Domagoj Kučanda (NK Podravac, Virje)
Davor Labaš (NK Osvit, Đelekovec)

“NK DRAVA (PS)”, PODRAVSKE SESVETE
Robert Greguraš (NK Kladare, Kladare)
Saša Posavec (NK Mičetinac, Mičetinac)
Patrik Babić (NK Pitomača, Pitomača)
Manuel Rasinec (NK Graničar (Đ), Đurđevac)
Matija Ružman (NK Prugovac, Prugovac)
Krunoslav Matočec (NK Mičetinac, Mičetinac)

“NK RUDAR (G)”, GLOGOVAC
Mihael Balaško (NK Sokol, Sokolovac)
Zoran Matijaković (NK Osvit, Đelekovec)
Ilija Krapinec (NK Miklinovec, Koprivnica)

“NK SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Samuel Blažic (NK Miklinovec, Koprivnica)
Leon Sokolić (NK Miklinovec, Koprivnica)
Ozren Bačić Kovačev (NK Ferdinandovac, Ferdinandovac)

“NK MOČILE”, KOPRIVNICA
Matija Ceković (NK Tomislav Radnik, Sveti Ivan Žabno)
Filip Kranjčević (NK Tomislav Radnik, Sveti Ivan Žabno)
Domagoj Drk (NK Tehničar, Cvetkovec)

“NK KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA
Antonio Međurečan (NK Graničar (L), Legrad)
Fran Posavec (NK Vrbovec, Vrbovec)

“NK SOKOL”, SOKOLOVAC
Boris Robotić (NK Močile, Koprivnica)

Matija Ceković, igrač Močila u akciji // Foto: Luka Krušec / LuMedia
Matija Ceković u akciji // Foto: Luka Krušec / LuMedia

SJEDNICA 20.07.2022.

“ŽNK KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA
Kllea Lovković

“NK GRANIČAR (Đ)”, ĐURĐEVAC
Niko Pintar (NK Mladost Kloštar, Kloštar Podravski)
Sebastian Ivan Pejić (NK Bjelovar, Bjelovar)

“NK MIKLINOVEC”, KOPRIVNICA
Ivan Dološčak (NK Sokol, Sokolovac)

“NK PODRAVEC”, TORČEC
Matijas Ilić (NK Panonija, Peteranec)
Antonio Varović (NK Tomislav, Drnje)
Mihael Mikšić (NK Panonija, Peteranec)

“NK MLADOST BREGI”, KOPRIVNIČKI BREGI
Matija Kozjak (NK Sokol, Sokolovac)
Ivo Mijatović (NK Lipa, Hlebine)
Tomislav Zekić (NK Prekodravac, Ždala)
Tomislav Radoš (NK Gošk, Gotalovo)

“NK PREKODRAVAC”, ŽDALA
Marko Nikić (NK Ivanja Reka, Zagreb)
Marin Lončar (NK Mičetinac, Mičetinac)

“NK GRANIČAR (L)”, LEGRAD
Antonio Vrbančić (NK Tomislav Radnik, Sveti Ivan Žabno)
Domagoj Mihoković (NK Drava (NP), Novigrad Podravski)

“NK REKA”, REKA
Ivan Svržnjak (NK Mladost Bregi, Koprivnički Bregi)

“NK PODRAVAC”, VIRJE
Luka Perika (NK Slaven Belupo, Koprivnica)
David Arap (NK Bjelovar, Bjelovar)
Erik Crnjak (NK Drava (NP), Novigrad Podravski)

“NK SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Talys Alves Pereira Oliveira (NK Osijek, Osijek)

“NK KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA
Marko Koren (NK Tomislav, Drnje)
Romano Lisjak (NK Slaven Belupo, Koprivnica)

“NK MLADOST MOLVE”, MOLVE
Marko Marinković (NK Mladost Ždralovi, Ždralovi – Bjelovar)
Ivan-Ante Radoš (NK Kalinovac, Kalinovac)
Ivan Mihoković (NK Bilogorac (VT), Veliko Trojstvo)
Dario Horvat (NK Bilogorac (VT), Veliko Trojstvo)

“NK SOKOL”, SOKOLOVAC
Dejan Ranilović (NK Miklinovec, Koprivnica)

David Arap
David Arap // Foto: Facebook NK Podravac

Izvor: Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije

- Advertisement -

Najnovije objave