Fenomenalni rezultati mladih koprivničkih atletičara u Erste plavoj ligi

Atletičari Koprivnice prošlog su četvrtka nastupili u Erste plavoj ligi u Čakovcu.

U konkurenciji trećih razreda Zara Štefanić je osvojila prvo mjesto na 60 metara i prvo mjesto na 300 metara, a Matej Požgaj je osvojio treće mjesto u bacanju vortexa.

U konkurenciji četvrtih razreda Iva Mikulec je osvojila deveto mjesto na 60 metara i drugo mjesto u bacanju vortexa, Tija Požgaj je osvojila prvo mjesto na 300 metara i treće mjesto u skoku u dalj, dok je Ema Podoreški osvojila četvrto mjesto na 300 metara.

U konkurenciji petih razreda Petar Slavinić je osvojio prvo mjesto na 60 metara i prvo mjesto u bacanju kugle od 3 kilograma.

U konkurenciji šestih razreda Luka Kolonić je osvojio drugo mjesto na 60 metara i četvrto mjesto u skoku u dalj, Dorian Držanić je osvojio treće mjesto na 600 metara i treće mjesto u skoku u dalj. Zara Rupčić je osvojila peto mjesto na 60 metara i treće mjesto u skoku u dalj, a Sara Podoreški je bila prva na 600 metara i osma na 60 metara.

Plasman u finale Erste plave lige ostvarili su Petar Slavinić na 60 metara i bacanju kugle od 3 kilograma, Luka Kolonić na 60 metara, Zara Štefanić na 60 metara i 300 metara, Tija Požgaj na 300 metara, Sara Podoreški na 600 metara i Iva Mikulec u bacanju vortexa.

Zaista lijepi rezultati koprivničkih mladih atletičara koji ne prestaju oduševljavati svojim izvedbama na natjecanjima.