Srijeda, 24. travnja 2024.

FOTO Derbi Molvi i Kalinovca završio bez pobjednika, Jurkić u zadnjoj minuti spasio Dravu

Počela je Prva ŽNL. Nakon dosta iščekivanja i istrčanih kilometara u pripremama krenule su utakmice u kojima se ‘broji’ rezultat. Miklinovec je jučer odigrao svoj susret i minimalno pobijedio Panoniju eurogolom Denisa Maurovića koji je ponio titulu igrača utakmice.

Idući susret na rasporedu bio je nedjeljni prijepodnevni između Bratstva i sigečke Mladosti igran u 11 sati. Pobijedili su gosti s 1:2.

Molvarska Mladost ugostila je Kalinovac, a nakon 90 minuta bilo je 2:2, izjednačenje Kalinovcu donio je N. Posavec u drugom dijelu.

Drnje je bilo domaćin Močilama, a nakon 90 minuta bilo je visokih 6:0 za Tomislav.