Nedjelja, 28. travnja 2024.

FOTO Dino Lukić probio Rasinju za tri boda svog Graničara, Bušpan poražen kod kuće

Dino Lukić danas je bio heroj novovirovskog Graničara koji je poveo već u prvoj minuti protiv Rasinje

Neke su momčadi novu sezonu u Trećoj ŽNL otvorile pobjedom, druge porazom. Niti jedan susret nije prošao neriješeno. Izdvajamo pobjedu Zagorca nad carevdarskom Mladosti kod kuće s rezultatom 4:3, a novopečeni trećeligaš Drava poražen je u gostima kod Bilogore s rutinskih 2:0.

Dino Lukić danas je bio heroj novovirovskog Graničara koji je poveo već u prvoj minuti protiv Rasinje. Gosti su rezultat izjednačili, a nakon što su ostali s igračem manje spasa im nije bilo. Novovirovci su krenuli po sva tri boda koja su i uzeli pogotkom kapetana Dine Lukića. Završilo je 2:1.