Subota, 20. travnja 2024.

FOTO Đurđevačka mladost protiv Kalinovca još jednom pokazala kakav talent posjeduje

U subotu popodne u sklopu 12. kola Prve ŽNL koprivničko-križevačke na teren su izašli i nogometaši u Đurđevcu.

Domaći Graničar ugostio je susjede iz Kalinovca i ta je utakmica završila rezultatom 3:1. Igralo se jako dobro, na trenutke i odlično, otvoreno na obje strane. Poveo je domaćin u prvom dijelu utakmice, a zabio je Ramos Pedro Antonio. Nakon 10-ak minuta izjednačio je Tomislav Ivanda.

Sredinom drugog poluvremena ponovno je Graničar u vodstvo doveo Jan Fusić, a onda su se otvorile karte. Gosti su pokušali doći barem do boda, ali to im nije pošlo za nogom. U dramatičnoj završnici tri boda domaćinu je svojim pogotkom osigurao Nazar Vorobei.

Sa 17 osvojenih bodova crveno-crni sada su napredovali u gornji dio ljestvice.

Momčad Graničara, najmlađa u ligi, još je jednom pokazala da ima iznimno veliki talent, a kako prolaze kola polako dolazi i iskustvo. Đurđevački navijači nadaju se da je pred njihovim voljenim klubom lijepa budućnost.