Petak, 19. travnja 2024.

FOTO Hrabri Ferdinandovčani pokazali se u lijepom svjetlu protiv zagrebačkog Dinama

Nogometaši Ferdinandovca, hrvatskog četvrtoligaša, poraženi su od prvaka Hrvatske, zagrebačkog Dinama, u 1/16 finala Hrvatskog kupa rezultatom 7:1.

Povijesnu utakmicu vidjelo je više od 1000 gledatelja, a u velikom broju pratila se i putem Youtube kanala Dinama.

Dinamo je poveo golovima Gojaka i Ivanušeca, a prava euforija domaćih navijača uslijedila je u 37. minuti kada je Križanović zatresao mrežu Zagorca i smanjio rezultat na 1:2. S tim se rezultatom otišlo i na odmor.

U drugom poluvremenu do izražaja je došla kvaliteta i fizička pripremljenost Dinama koji je na kraju uvjerljivo slavio.

Strijelci su bili Andrić (56′, 83′) i Menalo (59′, 67′), a autogol je zabio i domaći golman Turčić (88′).