Srijeda, 24. travnja 2024.

FOTO Mlada momčad Graničara iz Đurđevca ušla u formu i dobila dvije utakmice u nizu

Proigrala je mlada momčad Graničara iz Đurđevca nakon slabijih rezultata u uvodnim kolima nove sezone Prve županijske lige.

U prvih pet kola Picoki su dvaput remizirali, sa Slogom i Osvitom, a izgubili od Drave, Tomislava i Lipe.

U 6. kolu uvjerljivo su u Koprivnici svladali Miklinovec 3:0, da bi u subotnjem dvoboju 7. kola na ŠRC ‘Vlado Lešćan Duspe’ u Đurđevcu nadvisili i Mladost iz Sigeca, ovaj put s 2:0.

PRVA ŽNL Picoki pobijedili drugu zaredom, bez pobjednika u Kalinovcu i Starigradu

Oba pogotka za Graničar postigao je Ukrajinac Anatoliy Snozyk, u 52. i 71. minuti.

Prvi je pogodak postigao iz kaznenog udarca, dok gosti svoj penal u 87. minuti nisu iskoristili.

U sljedećem kolu Graničar će u Đurđevcu ugostiti koprivničke Močile.