FOTO Nogometaši Slavena Belupa remizirali protiv Šibenika

Nogometaši Slavena Belupa u novu prvoligašku sezonu ušli su s velikom pobjedom protiv Dinama na zagrebačkom Maksimiru i remijem protiv Osijeka u Gradskom vrtu, ali se nisu proslavili domaćom utakmicom u kojoj su izgubili od zagrebačke Lokomotive.

Nadali su se stoga Farmaceuti da će u novoj utakmici pred svojim navijačima upisati pobjedu. Gost im je ove subote bio Šibenik, koji je u Koprivnicu stigao s nulom na bodovnom kontu nakon odigranih susreta protiv Osijeka, Gorice i Hajduka u gostima.

U domaćim redovima najavljivali su iznimno zahtjevan susret i na kraju je tako i bilo.

Ipak, Farmaceuti nisu uspjeli doći do važne pobjede. Šibenik je u Koprivnici odigrao 1:1.

Strijelac za momčad Deana Klafurića bio je Monjac na prekrasnu asistenciju Krstanovića u 88. minuti, a Šibenik je poveo u 33. minuti preko Jakoliša, kojem je asistirao Batarelo.

U idućem kolu, 14. kolovoza, koprivnički prvoligaš gostuje kod splitskog Hajduka. Nova je to prilika za dokazivanje Klafurićevoj momčadi.