Subota, 27. travnja 2024.

FOTO Pogledajte kako je bilo na susjedskom derbiju između Podravine i cvetkovečkog Tehničara u Ludbregu

Kao što smo već izvijestili, u susjedskom derbiju Podravina i cvetkovečki Tehničar u Ludbregu su u lijepom ambijentu pred oko 600 gledatelja podijelili bodove – 1:1.

Strijelac za domaćina u 20. minuti prvog poluvremena bio je Golub s 11 metara, a izjednačio je Jambrušić u 77. minuti. Možda i najrealniji ishod.

Bila je to utakmica trećeg kola Treće HNL Sjever. Cvetkovčani nakon tri odigrane utakmice imaju tri remija, a Podravina nakon dva susreta dva remija.

Kompletne rezultate trećeg kola Treće HNL Sjever i poredak na ljestvici pogledajte u nastavku…

Treća HNL: Nova pobjeda Đurđevčana, remi Podravine i Tehničara, Ždralovi razbili Varteks, porazi Križevčana i Virovaca