Petak, 19. travnja 2024.

Tehnika Koprivnica u Cvetkovcu remizirala s gostima iz Čazme

Tehnika Koprivnica i Čazma podijelili su bodove u utakmici četvrtog kola Četvrte nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica koja je odigrana na privremenom domaćem terenu u Cvetkovcu. Konačni rezultat je 1:1.

Gosti su došli u vodstvo u 28. minuti, iskoristili su pogrešku na desnoj strani domaće obrane i lijepim pogotkom matirali vratara Vrhovca.

Koprivnička momčad u prvom poluvremenu je odigrala ispod svoje razine, ostala je nada da će u nastavku biti bolje.

Tako je i bilo, stvorili su igrači Tome Čikovića niz dobrih prilika i nadigrali suparnika koji se na kraju ipak spasio od poraza.

Lovković je imao dvije dobre prilike, Radotović je pogodio vratnicu, a izjednačenje je majstorskim potezom osigurao Stjepan Korenika u 68. minuti.

Promjene rezultata u zadnjim trenucima nije bilo, svakome je na kraju pripao po bod.

U srijedu je pred koprivničkim igračima utakmica pretkola Hrvatskog nogometnog kupa u kojoj ih čeka gostovanje kod trećeligaša Rudara u Murskom Središću.

Pogledajte našu fotogaleriju s utakmice Tehnike Koprivnice i Čazme koja je igrana u Cvetkovcu