FOTO Proščenje i nogometnu feštu Starigrad začinio pobjedom protiv Fugaplasta iz Gole

U sklopu nogometnog dana u Starigradu održan je i turnir limača (U-7), a otvoren je i novouređeni teren s umjetnom travom, ulaz za službene osobe i nasip na sjevernoj strani igrališta za gledatelje

Puno je publike u nedjelju bilo na nogometnom igralištu u Starigradu. Ništa čudno jer je u tom koprivničkom naselju bilo proščenje, a igrala se i prvenstvena utakmica Druge ŽNL.

Domaćin je na otvaranju sezone na kraju slavio protiv Fugaplasta iz Gole rezultatom 4:1 (3:1).

Poveo je Starigrad već u 6. minuti preko Pavešića, a u 22. minuti već je bilo 2:0. Strijelac je bio Šaško. Isti igrač precizan je s bijele točke bio u 33. minuti. Šest minuta kasnije također s bijele točke za goste je pogodio Aralica. S tim se rezultatom otišlo i na odmor.

Konačni rezultat u 80. minuti postavio je Šaško, ponovno s bijele točke. U zapisniku utakmice stoji da je sudac Vrabelj opravdano dosudio sva tri jedanaesterca.

Dodajmo i da je u sklopu nogometnog dana u Starigradu održan i turnir limača (U-7), a otvoren je i novouređeni teren s umjetnom travom, ulaz za službene osobe i nasip na sjevernoj strani igrališta za gledatelje.