[FOTO] PRVA ŽNL Močile uvjerljivo dobile Miklinovec u gradskom derbiju

U Koprivnici je u subotu odigrana prva utakmica 20. kola Prve koprivničko-križevačke županijske lige između Miklinovca i Močila.

Gosti iz zapadnog dijela grada bili su bolji od domaćina s istoka te su ostvarili uvjerljivu pobjedu rezultatom 2:5.

Miklinovec je poveo pogotkom Dominika Nemčića u 37. minuti, a Matija Posavec je izjednačio na 1:1 u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Igor Čani je zabio za preokret već u 46. minuti, a 1:3 je postavio Domagoj Hlevnjak u 50. minuti.

Uslijedila su još dva Čanijeva pogotka, u 58. i 63. minuti, a konačnih 2:5 postavio je Ivan Vidaković u 81. minuti.

S nova tri boda Močile su se barem privremeno popele na četvrtu poziciju, dok je Miklinovec i dalje u opasnoj zoni.

Ostale utakmice 20. kola igraju se u nedjelju.