Utorak, 16. travnja 2024.

TREĆA LIGA Koprivnica pobijedila u Murskom Središću, Podravina bolja od Podravca, Križevčani remizirali u Varaždinu

U subotu su odigrane utakmice 21. kola u Trećoj nogometnoj ligi – sjever. Koprivnica je svoj pobjednički niz nastavila u Murskom Središću.

Momčad trenera Bojana Tucakovića svladal je domaći Rudar rezultatom 2:3 i tako osvojila tri nova važna boda. Za vodstvo je pogodio kapetan Mateas Delić iz kaznenog udarca, ali je Rudar do poluvremena preko Cimermana postigao dva pogotka i poveo s 2:1.

U nastavku novi preokret, ovaj put u režiji Koprivnice. Prvo je Bruno Kunštek izjednačio eurogolom s 25 metara, da bi pobjedu osigurao kamerunski napadač Joseph Essomba Essomba.

Vodeći Radnik Križevci gostovao je kod Varteksa i u golijadi odigrao 3:3. Strijelci za goste bili su Leonardo Ferenčak, Leon Lacić Klarić i Mihael Mladen, a za domaće Saša Stojko, Dejan Glavica i Ivan Dolovski.

Važnu pobjedu upisala je Podravina koja je u Ludbregu s 2:1 svladala virovski Podravac, dok je Dinamo u Domašincu svladao Viroviticu.

Polet je u Svetom Martinu na Muri ostvario visoku pobjedu protiv Papuka.