[FOTO] PRVA ŽNL Odlična utakmica između Osvita i Kalinovca, ali, nažalost, gostujućeg igrača odvezla hitna pomoć

U nedjeljnoj matineji u Đelekovcu prvi susret drugog kola Prve ŽNL koprivničko-križevačke domaći Osvit ugostio je momčad Kalinovca. Odlična i neizvjesna utakmica, koaj je mogla otići na obje strane, na kraju je završila podjelom bodova, bilo je 2:2.

Domaćin je oskoljen gostujućom pobjedom u Koprivničkom Ivancu silno želio do nove pobjede, no Kalinovac je nakon 2:2 remija doma protiv Močila ponovno pokazao da ima odličnu momčad.

Oba pogotka, kao i u prvom kolu, za Kalinovac je postigao sjajan napadač Karlo Petrinić, i to u 10. i 55. minuti. Osvit je izjednačio prvo u 21. minuti preko Karla Tomašića, a potom u 67. minuti preko Patrika Lopatnika.

Nažalost, na utakmici je u 38. minuti došlo do teške ozljede gostujućeg igrača Mateja Stanje. Pozvana je hitna pomoć i on je prevezen u koprivničku bolnicu.

U nedjelju poslijepodne posebno zanimljivo bit će u Starigradu gdje u sklopu proštenja gostuje Rudar iz Glogovca, kao i u Močilama gdje na megdan Bačijevoj momčadi stiže mlada i jaka momčad Graničara iz Đurđevca.

U Novigradu Podravskom Drava dočekuje Panoniju, a Tomislav Radnik u Svetom Ivanu Žabnu Slogu iz Koprivničkog Ivanca. Prugovac će ugostiti Lipu iz Hlebina, dok Miklinovec odlazi u goste Tomislavu u Drnje. Sve utakmice igraju se od 17 sati, osim one u Starigradu koja počinje pola sata kasnije.

Cijelu fotogaleriju možete pogledati OVDJE i OVDJE.