FOTO Sjajni koprivnički badmintonaši vratili se kući s pet medalja

Za Badmitonski klub Koprivnica su nastupali Lovro Matovina, Lara Tomjek, Petar Lovasić i Jan Kropek

Sjajne vijesti stigle su iz Čakovca u Koprivnicu.

Naime, proteklog je vikenda u organizaciji Badmintonskog kluba Međimurje-Čakovec održano prvenstvo Hrvatske u badmintonu za mlađe kadete U13 i mlađe juniore U17 s kojeg su se članovi koprivničkog Badmintonskog kluba vratili s pet medalja.

Natjecanje je okupilo 61 natjecateljicu i natjecatelja iz Dubrovnika, Zagreba, Velike Gorice, Splita, Čakovca, Bjelovara, Novske i Koprivnice.

Za BK Koprivnica su nastupali Lovro Matovina, Lara Tomjek, Petar Lovasić i Jan Kropek.

Koprivnički badmintonaši

Lovro je u paru s Leom Burazorem iz BK Dubrovnik osvojio zlato te su tako Lea i Lovro postali parski prvaci, dok je u singlu postao viceprvak Hrvatske, kao i u mixu s Matkom Knezovićem iz BK Zagreb Maksimir.

Lara je uzela broncu u paru s Jelenom Čović iz BK Medvedgrad, a u singlu je bila 5./8.

Petar je u paru s Tinom Lovrinčevićem iz splitskog BK-a zauzeo treće mjesto. U singlu je bio 9./16., a u paru su Lara i Petar zauzeli 5./8. mjesto.

Jan Kropek je u singlu bio 9./16, a u paru s Vidom Novakom iz BK Medvedgrad zauzeo 5./8. mjesto.