FOTO Strmec iz Bedenice protutnjao parketom na turniru klubova, odigran i drugi dan malonogometnog turnira Križevci 2022

Današnji (srijeda) susreti nastavljaju se od 18 satii prema sljedećem rasporedu: Lonja - Gaj, Replay - NK Radnik Križevci Pop Corn Šakić, Gaj - Ban Jelačić, Pimont - Fianona - Dental studio Perić, Lonja - Ban Jelačić, Replay - Termodinamika, Dental studio Perić - CB Grand

U utorak je u križevačkom sportskom domu započeo 4. Turnir županijskih klubova “Robin trgovine – Križevci 2022.” Najbolja ekipa osvojit će 1 250 eura, druga 650 eura, treća 300 eura i četvrto mjesto nagradit će se s 200 eura.

NK Strmec Bedenica – NK Zrinski, Zrinski Topolovac 2:0 (1:0)

U zanimljivom susretu slavio je Strmec, a mrežu Zrinskog zatresli su Nikola Kranjec u 15. minuti te Željko Bedeković u 30. minuti.

NK Zrinski, Zrinski Topolovac – NK Radnički Križevci 4:1 (2:0)

Franjo Ćibarić postigao je pogodak za Zrinski već nakon dvije minute igre, a do predaha na 2:0 povisio je Bernard Jakčin.

Tračak nade Radničkom vratio je Antonio Sirovec u 18. minuti, ali četiri minute kasnije na 3:1 povisuje Marko Mužina. Točku na “i” pogotkom u 26. minuti postavio je svojim drugim zgoditkom Franjo Ćibarić.

NK Strmec Bedenica – NK Radnički Križevci 5:2 (1:0)

Mreže su mirovale do pretposljednje minute prvog poluvremena, a zgoditak za Strmec postigao je Ivan Posavec. Nakon sedam minuta igre u nastavku na 2:0 povisio je opet Ivan Posavec. U 24. minuti semafor pokazuje 3:0, a mrežu je zatresao Nikola Novački. Na 3:1 tri minute prije kraja smanjio je Ivan Močan, a u 29. minuti Strmec vodi 4:1 zgoditkom Hrvoja Šilinića. U posljednjoj minuti utakmice dva pogotka. Mihael Plenar zabio je za Strmec i Antonio Sirovec za Radnički, za konačnih 5:2.

MALI NOGOMET – “KRIŽEVCI 2022” Cvilko Graditeljstvo uvjerljivo, Pimontu pobjeda i poraz, Renzo rutinski protiv mlađahne ekipe Aneta

Iza nas je drugi dan malonogometnih uzbuđenja u Križevcima. Ono čega nije nedostajalo, svakako su zgodici kao i atraktivni potezi.

PIMONT FIANONA – CB GRAND 2:1

Pravu malonogometnu partiju na početku večeri pružio je susret starih pohoditelja turnira u Križevcima, momčadi Pimonta i dosta mlade i atraktivne ekipe, koja se okupila oko CB Granda.

Upravo je ta mladost i iznenađujuća kreativnost i donijela Grandu rezultatsku prednost, a koju je donio Drmić u 12. minuti susreta. Vrlo dobro su dečki iz Granda čuvali mrežu, ali Ježić je uspio naći načina kako probiti Križanovića te poravnati rezultat na 1:1. Većina u križevačkom sportskom domu mislila je kako će doći do podjele bodova, ali se u posljednjoj minuti susreta ukazao Ceraj i pogodio za tri boda Pimonta.

PIMONT FIANONA  – GRADITELJSTVO CVILKO 0:2

U svom drugom susreti večeri momčad Pimonta nije uspjela doći do nova tri boda. U vrlo otvorenom i čvrstom susretu do bodova je došla ekipa Graditeljstva Cvilko pogocima Kanceljaka u 13. i Cvilka u 18. minuti susreta, te se pokazala kao ozbiljan pretendent za vrh na turniru.

GRADITELJSTVO CVILKO – CB GRAND 7:1

Očito je za mlađahnu ekipu Granda prvi susret bio dosta iscrpljujuć, a to se vidjelo u susretu s Graditeljstvom Cvilko, koje je bilo nemilosrdno te s čak 7:1 upisalo tri boda, za konačnih 6 na tablici. Dva pogotka postigao je Kanceljak, dok su po jednom poentirali Končevski, Bobek, Jedvaj, Cvilko i Šoštarić.

RENZO #99 – ANET GMT KRIŽEVCI 5:1

Renzo je uspješno odvozio prvi prepreku. Naime, momčad Renata Novosela rutinski je svladala mladu ekipu Aneta Križevci s 5:1. Dva pogotka postigao je Jelić Balta te po jednoga Karamarković, Kozić i Jambrušić.

Današnji (srijeda) susreti nastavljaju se od 18 satii prema sljedećem rasporedu: Lonja – Gaj, Replay – NK Radnik Križevci Pop Corn Šakić, Gaj – Ban Jelačić, Pimont – Fianona – Dental studio Perić, Lonja – Ban Jelačić, Replay – Termodinamika, Dental studio Perić – CB Grand.