FOTO Tehničar i Slaven Belupo odigrali zanimljivu prijateljsku utakmicu u Cvetkovcu

U Cvetkovcu je danas odigrana prijateljska utakmica između domaćeg četvrtoligaša Tehničara i koprivničkog prvoligaša Slavena Belupa.

Kako su Cvetkovčani za vikend slobodni, ova provjera koristila je treneru Romanu Soviću da vidi koliko njegovi igrači mogu protiv jačeg suparnika, dok je njegov kolega na klupi Farmaceuta Zoran Zekić isprobao kandidate za nastup na gostovanju kod Lokomotive koje je na rasporedu u ponedjeljak.

Vodeća momčad Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’ pružila je vrlo dobar otpor kombiniranoj postavi Farmaceuta, a ogled je završen s miroljubivih 1:1.

Poveo je Tehničar pogotkom Slavena Hlišća u 47. minuti, a izjednačio je Arijan Brković u 65. minuti s 11 metara.

TEHNIČAR – SLAVEN BELUPO 1:1 (0:0)
CVETKOVEC – Igralište Stari Breg. Gledatelja 200. Sudac: Tomislav Hlevnjak (Herešin). Pomoćnici: Mađarić i Novak.
TEHNIČAR: Mrmić, Belaj, Draguljić, Vukonić, Strajnić, Ernečić, Grubešić, Mouzes, Hudak, Milek, Hlišć; još su igrali: Markušić, Balaško, Bos, Tair, Baku, Mesar, Tkalec, Kosir, Bukvić. TRENER: Roman Sović.
SLAVEN BELUPO: Marković – Hlevnjak, Eskinja, Goda, Utin – Mlinarić, Marina, Svržnjak – Mađarić, Krstanović, Zapata. Još su igrali: Sušak – Tepšić, Paracki, Soldo – Bosec, Kvržić, Brković, Liklin, Crnac – Hoxha, Bogojević. TRENER: Zoran Zekić.
STRIJELCI: 1:0 Hlišć (47), 1:1 Brković (67-11 m).