Četvrtak, 28. ožujka 2024.

U nedjelju su odigrane utakmice 7. kola Treće koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Mnogobrojni gledatelji na igralištu Kladje u Podravskim Sesvetama vidjeli su oštru nogometnu borbu koja je na trenutke bila na rubu incidenta.

Prvo poluvrijeme završilo je 0:0 s nekoliko neiskorištenih prilika za gol s obje strane. U drugom poluvremenu u 74 minuti, Karšić iz jedne polukontre postiže sjajan pogodak za 1:0 za domaćina.

Od tog trenutka igra postaje grublja, s puno prekida i prigovora, međutim rezultat ostaje isti do kraja. Time je NK Drava iz Podravskih Sesveta i dalje čvrsto na čelu tablice s 18 bodova i gol razlikom +20.

Jedinu gostujuću pobjedu ostvarili su nogometaši Reke koji su u Svetom Petru Orehovcu bili bolji od Prigorja.