FOTO U vrućem derbiju Močile i Prugovac podijelili bodove

Bio je to pravi derbi, s puno čvrstine i dobrih prilika na obje strane. Obje momčadi zasluženo su u vrhu Druge ŽNL

Ovog vikenda igra se 12. kolo u Drugoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

U subotu su na teren izašli Močile i Prugovac i podijelili bodove u derbiju rezultatom 1:1. Domaćin je u utakmicu ušao bez nekoliko iznimno važnih igrača poput Posavca, Radića, Krčmara i Hrenića, a nije bilo ni trenera Vedrana Bačija. Ipak, učinili su sve da osvoje sva tri boda i ostanu u utrci za vodećom Dravom Podravske Sesvete, a poveli su u 61. minuti preko ponovno raspoloženog Igora Čanija. Jako dobra momčad Prugovca na kraju je ipak uspjela odnijeti bod kući jer je u 76. minuti strijelac bio Miše Nikolić.

Dodajmo i da je pred kraj prvog dijela domaći vratar Filip Kodrič obranio (prema domaćinima sporni) jedanaesterac, a pred kraj drugog dijela Močilama je poništen pogodak zbog navodnog prekršaja na gostujućem golmanu. Domaćin nije bio zadovoljan suđenjem, smatrali su da su oštećeni i za jedan nedosuđeni jedanaesterac, ali delegat utakmice u zapisniku je napisao da je sudačka trojka na čelu s Jurišom dobro obavila svoj posao.

Kako bilo, bio je to pravi derbi, s puno čvrstine i dobrih prilika na obje strane. Obje momčadi zasluženo su u vrhu Druge ŽNL.

Druga ŽNL, 12. kolo, 14. i 15. studenog, 14 sati: Močile – Prugovac 1:1, Hrvatski bojovnik – Reka, Mladost (KB) – Gornja Rijeka, Drava (PS) – Starigrad, Čvrstec – Rudar (G), Omladinac – Gošk, Fugaplast – Podravec