Četvrtak, 28. ožujka 2024.

FOTO Prva ŽNL: Kunovčani u finišu utakmice dobili Miklinovec, a Molvarci uvjerljivi protiv Drave

U subotu su odigrane dvije utakmice 12. kola Prve ŽNL, a svi ostali susreti na rasporedu su u nedjelju

Ovog vikenda igra se 12. kolo u Prvoj ŽNL koprivničko-križevačkoj, a u subotu su odigrane dvije utakmice.

Mladost je u Molvama s 4:0 pobijedila Dravu iz Novigrada Podravskog, a strijelci za domaćina bili su Šiprak, Bajsić i Šostarec, dok je jednom bio autogol.

Bratstvo iz Kunovca tek u finišu utakmice slomilo je Miklinovčane i pobijedilo rezultatom 2:1. Žuta podmornica povela je već u prvom napadu preko Milasa, nakon ubačaja Komljenovića. Pred sam kraj prvog poluvremena gosti poravnavaju rezultat pogotkom Blaževića. I kada su već svi mislili da će neodlučeno završiti utakmica, a na golu domaćina odlično je branio Perković, gosti samo nekoliko minuta prije kraja utakmice uspijevaju probiti obrambeni blok Miklinovca i u potpunosti okrenuti rezultat. Strijelac je za goste ponovno bio Blažević.

Prva ŽNL, 12. kolo, 14. i 15. studenog, 14 sati: Mladost Molve – Drava (NP) 4:0, Miklinovec – Bratstvo 1:2, Osvit – Viktorija / 10 sati, Lipa – Prekodravac, Borac – Kalinovac, Sloga – Tomislav Radnik, Panonija – Mladost Sigetec

MIKLINOVEC – BRATSTVO KUNOVEC, Foto: Zvonimir Markač