Petak, 3. svibnja 2024.

FOTO U prekrasnom ambijentu Tehničar u Cvetkovcu do vrha napunio mrežu Kunovčana

Iskusni Jambrušić i mladi Grubešić postigli su hat-trick, a po jedan gol dodali su Kocijan, Kranclbinder, Hudak i Lovrek.

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca do vrha su napunili mrežu Bratstva iz Kunovca i plasirali su se u polufinale Kupa Koprivničko-križevačke županije.

Konačni rezultat bio je 10:0 (5:0).

Na Starom bregu u prelijepom ambijentu pred 500-tinjak gledatelja momčad Romana Sovića sve je riješila već u prvom poluvremenu i poništila pobjedu Bratstva iz prve utakmice četvrtfinala (2:1).

Iskusni Jambrušić zabio je prvi i peti gol, dva je dodao i Grubešić (ušao u igru u prvim minutama utakmice nakon ozljede Bartolovića), a jedan je zabio Kocijan do odlaska na odmor.

Valja istaknuti da je zbog namjernog udaranja rukom Hudaka 15-ak minuta prije kraja prvog poluvremena pocrvenio igrač gostiju Mlinarić. Izazvalo je to negodovanje navijača Bratstva, koje je inače u ovu utakmicu ušlo bez nekoliko važnih igrača pa su u zapisniku imali svega njih 14. Da su gosti i bili kompletni teško da bi nešto puno više napravili jer je razlika u kvaliteti i fizičkoj pripremljenosti ipak značajna.

Raspoloženi Jambrušić svoj treći pogodak zabio je već na početku drugog poluvremena.

Rezultat je povisio svojim trećim golom Grubešić, za 8:0 je zabio Kranclbinder, a deveti gol na utakmici djelo je kapetana domaćih Hudaka. Deseti gol zabio je legenda podravskog nogometa Lovrek.