Četvrtak, 28. ožujka 2024.

FOTO Veliki općinski derbi u Peterancu: Sigećani preokrenuli rezultat i upisali veliku pobjedu s igračem manje

Bio je to pravi općinski derbi. Razloga za slavlje na kraju je jedino imala momčad Mladosti iz Sigeca koja je na vrućem terenu u Peterancu s 2:1 svladala domaću Panoniju.

Poluvrijeme je završilo bez pogodaka, a onda je u nastavku uslijedio ono pravo.

Marko Blažotić doveo je Panoniju u vodstvo u 48. minuti iz jedanaesterca. Samo 10 minuta kasnije novi problemi za goste jer je zbog vrijeđanja suca isključen Marko Jozanović.

No, u 60. minuti Mladost se vraća u igru. Također je bio jedanaesterac, a sigurni realizator bio je Jakov Aščić.

Iako s igračem manje na terenu, u 90. minuti Mateo Bosman zabio je za potpuni preokret i veliko slavlje Sigećana.

Panonija, koju vodi Damir Perić, u velikoj je krizi rezultata, ovo im je peti poraz u nizu. Tek su na 12. mjestu prvenstvene ljestvice u Prvoj ŽNL koprivničko-križevačkoj sa samo devet osvojenih bodova.

Mladost je ovom pobjedom, pak, skočila na osmo mjesto prvenstvene ljestvice. Sada imaju 13 bodova.

Kompletne rezultate 12. kola Prve ŽNL, kao i najnoviji poredak na ljestvici pogledajte OVDJE.

PANONIJA PETERANEC – MLADOST SIGETEC, Foto: Luka Krušec / LuMedia