Srijeda, 24. travnja 2024.

FOTOGALERIJA Pogledajte kako je bilo na velikom derbiju između Sloge Koprivnički Ivanec i Borca iz Imbriovca

Bio je to pravi derbi, čvrst, s puno odličnih poteza, a odigran je pred 400-tinjak gledatelja

U derbiju sedmog kola Prve ŽNL vodeća Sloga iz Koprivničkog Ivanca ugostila je Borac iz Imbriovca i upisala prvi remi ove sezone. Završilo je 1:1. Strijelac pogotka za Imbriovčane u 15. minuti bio je Vedran Kovač, a na samom kraju utakmice, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, izjednačenje je Slogi donio kapetan, najbolji igrač i strijelac Mario Rac.

Imbriovčani su prije vodećeg gola imali tri odlične prilike, ali nije bilo mirnoće. Kako je utakmica odmicala Sloga je imala sve više prilika za izjednačenje, pritiskala je, ali nije uspjela. Imao je i Borac svoje prilike. I tako je bilo do samog kraja utakmice kada je poentirao Rac.

Bio je to pravi derbi, čvrst, s puno odličnih poteza, a odigran je u predivnom ambijentu pred 400-tinjak gledatelja.

Sve ostale rezultate sedmog kola i najnoviju ljestvicu možete pogledati OVDJE.