FOTOGALERIJA Tehničar Cvetkovec u pravom derbiju podijelio bodove s varaždinskim Varteksom

Tehničar iz Cvetkovca u zaostaloj utakmici 11. kola Treće HNL Sjever ugostio je varaždinski Varteks i odigrao bez pobjednika – 2:2.

Utakmica se igrala na umjetnom travnjaku koprivničkog stadiona jer je na Starom bregu teren bio natopljen vodom.

Bio je to iznimno dinamičan susret, prilika je bilo na obje strane, nije nedostajalo borbenosti. Cvetkovčani su bili bliže pobjede gledajući da su imali vodstvo od 2:0, ali neriješeno je možda i najpravedniji ishod. Šteta što ovaj derbi nije mogla gledati publika, iako se manji broj njih skupio na pristojnoj udaljenosti od igrališta.

Tehničar je poveo već u 10. minuti, a strijelac je bio raspoloženi Alen Milek. S tim se rezultatom otišlo i na odmor. Momčad Romana Sovića povisila je rezultat u 66. minuti, a mrežu Silvija Jovana pogodio je ponovno Milek. Ipak, momčad Želimira Orehovca samo dvije minute kasnije smanjila je na 2:1. Strijelac je bio Karlo Benković. Izjednačujući pogodak u 86. minuti postigao je Tihomir Šoštarić.

Detalj s utakmice između Tehničara i Varteksa

Tehničar je nakon 13 odigranih utakmica na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice s 21 osvojenim bodom, dok je Varteks na šestom mjestu sa 17 osvojenih bodova u 12 odigranih utakmica.

TEHNIČAR CVETKOVEC – VARTEKS VARAŽDIN, Foto: Zvonimir Markač