Srijeda, 20. listopada 2021.

Graničar iz Kotoribe na ‘podravski pogon’ odlično startao u novu sezonu

Momčad iz Kotoribe nakon četiri odigrana kola ima maksimalan učinak od tri pobjede (jedno kolo bili su slobodni) uz gol razliku 12:2. Trenutačno Graničar zauzima drugo mjesto na ljestvici Prve međimurske nogometne lige

Preporučujemo

Nogometaši Graničara iz Kotoribe u nedjelju su s uvjerljivih 4:0 pobijedili momčad Naprijeda iz Cirkovljana golovima Belige, Perokovića, Brčića i uz autogol gostiju.

Momčad iz Kotoribe nakon četiri odigrana kola ima maksimalan učinak od tri pobjede (jedno kolo bili su slobodni) uz gol razliku 12:2. Trenutačno Graničar zauzima drugo mjesto na ljestvici Prve međimurske nogometne lige.

Sjajna atmosfera vlada u klubu iz Kotoribe (ništa ju nije narušilo ni nedavno ispadanje iz Kupa od relano jačeg Poleta iz Svetog Martina na Muri – 4:1), koji ove sezone ima stvarno pravi podravski štih.

Slavlje nogometaša Graničara iz Kotoribe
Slavlje nogometaša Graničara iz Kotoribe // Foto: NK Graničar Kotoriba

Naime, otprije u Graničaru igraju vratar Dominik Burek, igrači Luka Harambaša, Filip Peroković i Ivan Vrkić te bivši Slavenaši Mario Gregurina i Vedran Purić, a nedavno im se pridružio i Igor Gal, bivši nogometaš Slavena Belupa, Hajduka i nekoliko inozemnih klubova.

Među oko 250 gledatelja na nedjeljnoj utakmici protiv Naprijeda bilo je i najmanje 20-ak navijača iz Podravine. Naravno, došli su podržati svoje prijatelje koji igraju u Graničaru.

U nastavku vam donosimo rezultate svih dosad odigranih utakmica u Prvoj međimurskoj nogometnoj ligi, ljestvicu, parove petog kola i listu najboljih strijelaca.

Prvo kolo:

01.08.2020 17:30 Kotoriba Graničar(K) – Podturen 3:0
02.08.2020 17:30 Cirkovljan Naprijed – Trnava 2:2
02.08.2020 17:30 Mala Subotica Spartak – Polet(P) 0:2
02.08.2020 17:30 Štrigova Sloga(Š) – Kraljevčan 38 2:2
02.08.2020 17:30 Belica BSK – Trnovec 8:0
02.08.2020 17:30 Sveti Juraj na Bregu Venera PMP – Draškovec 2:1
02.08.2020 17:30 Oporovec Galeb – Dubravčan 2:1
01.08.2020 17:30 Hodošan Hodošan – Jedinstvo(GM) 1:4

Drugo kolo:

09.08.2020 17:30 Donja Dubrava Dubravčan – Hodošan 3:1
08.08.2020 17:30 Draškovec Draškovec – Galeb 2:2
09.08.2020 17:30 Trnovec Trnovec – Venera PMP 2:0
09.08.2020 17:30 Donji Kraljevec Kraljevčan 38 – BSK 0:5
08.08.2020 17:30 Pribislavec Polet(P) – Sloga(Š) 4:3
09.08.2020 17:30 Goričan Trnava – Spartak 3:4
08.08.2020 17:30 Podturen Podturen – Naprijed 1:0
09.08.2020 17:30 Jurovec Bratstvo (J) – Graničar(K) 2:5

Treće kolo:

16.08.2020 17:00 Cirkovljan Naprijed – Bratstvo (J) 3:1
16.08.2020 17:00 Mala Subotica Spartak – Podturen 2:2
16.08.2020 17:00 Štrigova Sloga(Š) – Trnava 1:2
16.08.2020 17:00 Belica BSK – Polet(P) 3:1
16.08.2020 17:00 Sveti Juraj na Bregu Venera PMP – Kraljevčan 38 1:2
16.08.2020 17:00 Oporovec Galeb – Trnovec 2:2
15.08.2020 17:00 Hodošan Hodošan – Draškovec 2:0
16.08.2020 17:00 Gornji Mihaljevec Jedinstvo(GM) – Dubravčan 0:1

Četvrto kolo:

22.08.2020 17:00 Draškovec Draškovec – Jedinstvo(GM) 1:1
ODGOĐENO Trnovec Trnovec – Hodošan -:-
23.08.2020 17:00 Donji Kraljevec Kraljevčan 38 – Galeb 0:1
22.08.2020 17:00 Pribislavec Polet(P) – Venera PMP 6:0
23.08.2020 17:00 Goričan Trnava – BSK 1:3
22.08.2020 17:00 Podturen Podturen – Sloga(Š) 4:0
ODGOĐENO Jurovec Bratstvo (J) – Spartak -:-
23.08.2020 17:00 Kotoriba Graničar(K) – Naprijed 4:0

Ljestvica:

1. BSK 4 4 0 0 19 2 +17 12
2. Graničar(K) 3 3 0 0 12 2 +10 9
3. Polet(P) 4 3 0 1 13 6 +7 9
4. Galeb 4 2 2 0 7 5 +2 8
5. Podturen 4 2 1 1 7 5 +2 7
6. Dubravčan 3 2 0 1 5 3 +2 6
7. Jedinstvo(GM) 3 1 1 1 5 3 +2 4
8. Spartak 3 1 1 1 6 7 -1 4
9. Trnava 4 1 1 2 8 10 -2 4
10. Naprijed 4 1 1 2 5 8 -3 4
11. Kraljevčan 38 4 1 1 2 4 9 -5 4
12. Trnovec 3 1 1 1 4 10 -6 4
13. Hodošan 3 1 0 2 4 7 -3 3
14. Venera PMP 4 1 0 3 3 11 -8 3
15. Draškovec 4 0 2 2 4 7 -3 2
16. Sloga(Š) 4 0 1 3 6 12 -6 1
17. Bratstvo (J) 2 0 0 2 3 8 -5 0

Parovi petog kola:

30.08.2020 16:30 Mala Subotica Spartak – Graničar(K) -:-
30.08.2020 16:30 Štrigova Sloga(Š) – Bratstvo (J) -:-
30.08.2020 16:30 Belica BSK – Podturen -:-
30.08.2020 16:30 Sveti Juraj na Bregu Venera PMP – Trnava -:-
30.08.2020 16:30 Oporovec Galeb – Polet(P) -:-
29.08.2020 16:30 Hodošan Hodošan – Kraljevčan 38 -:-
30.08.2020 16:30 Gornji Mihaljevec Jedinstvo(GM) – Trnovec -:-
30.08.2020 16:30 Donja Dubrava Dubravčan – Draškovec -:-

Lista najboljih strijelaca:

6
Ladić Mihael (Polet(P))
5
Malnar Robert (1 KU) (BSK)
4
Dežđek Roberto (BSK)
3
Antolović Matija (Podturen)
Brčić Danijel (Graničar(K))
Deglin Ivan (1 KU) (Polet(P))
Kokot Marko (Galeb)
Mikec Ivan (Trnava)
Peroković Filip (Graničar(K))
Škvorc Saša (Spartak)
Strahija Zoran (Hodošan)
Trstenjak Nikola (2 KU) (Naprijed)
2
Farkaš David (1 KU) (Trnava)
Ferlin Nikola (Sloga(Š))
Gudlin Antonio (Trnava)
Horvat Dražen (Dubravčan)
Ignjić Benjamin (BSK)
Kosec Matija (Trnovec)
Lacković Edi (1 KU) (Spartak)
Mihoci David (Galeb)
Šopalović Samir (BSK)
Varga Emanuel (Polet(P))
Vrkić Ivan (Graničar(K))
Vrtarić Dominik (Podturen)
1
Sraka Mislav (Naprijed)
Bačić Leon (Sloga(Š))
Balent Fran (Draškovec)
Beliga Borko (Graničar(K))
Bubek Dario (Jedinstvo(GM))
Cvek Vjekoslav (Kraljevčan 38)
Cvetković Nino (Jedinstvo(GM))
Đurasek Bruno (BSK)
Glavak Dario (Dubravčan)
Haček Tin (Bratstvo (J))
Hudoletnjak Dražen (Venera PMP)
Ivančić Ante (Draškovec)
Jakšić Simon (Hodošan)
Kaniški Nikola (BSK)
Kanski Robert (1 KU) (Sloga(Š))
Klarić Dominik (Dubravčan)
Kolarić Nikola (Podturen)
Kolarić Izidor (Jedinstvo(GM))
Krištofić Neven (Polet(P))
Kvakan Danijel (Graničar(K))
Levačić Filip (Venera PMP)
Lovrek Miroslav (BSK)
Marić Karlo (Draškovec)
Meznarić Matija (Galeb)
Mihalic Igor (Sloga(Š))
Mlinarec Tomica (1 KU) (Galeb)
Novak Mario (Naprijed)
Novak Filip (Kraljevčan 38)
Novoselec Tomislav (Trnovec)
Paler Vedran (1 KU) (BSK)
Palfi Mišo (Polet(P))
Pejić Stjepan (Draškovec)
Petak Matija (Podturen)
Pintarić Matija (Trnovec)
Piškor Davor (BSK)
Radiković Nenad (1 KU) (Bratstvo (J))
Rebrek Lovro (Dubravčan)
Šenji Sven (Venera PMP)
Štefok Stanko (1 KU) (Kraljevčan 38)
Tkalec Josip (Jedinstvo(GM))
Toplek Mihael (Sloga(Š))
Varošanec Benjamin (Trnava)
Volar Dean (Graničar(K))
Vrbanec Mateo (Spartak)
Vurušić Boris (Kraljevčan 38)

Autogol
Gelo Niko (Polet(P))
Pintar Renato (Hodošan)
Sraka Mislav (Naprijed)
Čmrlec Tin (Graničar(K))

Najnovije objave