Srijeda, 20. listopada 2021.

Evo koje su sve momčadi ušle u osminu finala nogometnog Kupa u Međimurju, a tko još mora igrati

Inače, branitelj naslova Kupa je momčad trećeligaša Poleta iz Svetog Martina na Muri koji je s ukupnih 7:1 u dvije utakmice bio bolji od trećeligaša iz Murskog Središća, Rudara

Preporučujemo

Još je ostalo za odigrati samo tri utakmice u 1/16 finala nogometnog Kupa u Međimurskoj županiji, ali pitanje je još kad će se igrati zbog koronavirusa u redovima klubova.

U nastavku vam donosimo rezultate svih dosad odigranih utakmica.

Prvo kolo:

25.07.2020 17:30 Donja Dubrava Dubravčan – Pušćine 3:1
26.07.2020 17:30 Gornji Kraljevec Napredak – Sloboda(M) 0:3
26.07.2020 17:30 Selnica Mladost(S) – Draškovec 1:5
26.07.2020 17:30 Trnovec Trnovec – Jadran 5:1
26.07.2020 17:30 Kuršanec Drava(K) – NŠ Međimurje-Čakovec 5:0
26.07.2020 17:30 Gornji Hrašćan Pobjeda – Drava(DM) 4:0

Drugo kolo:

26.07.2020 17:30 Sveti Juraj na Bregu Venera PMP – Dinamo(D) 7:5 11m 2:2
25.07.2020 16:30 Hlapičina Mura – Polet(P) 3:5
26.07.2020 17:30 Otok Otok – Galeb 1:3
05.08.2020 17:30 Vratišinec Sokol – Parag 6:1
01.08.2020 17:30 Mačkovec Omladinac(M) – Hajduk(B) 4:2
05.08.2020 17:30 Podbrest Budućnost(P) – Bratstvo(SV) 7:6 11m 2:2
05.08.2020 17:30 Štrigova Sloga(Š) – Mladost Komet 6:7 11m 1:1
01.08.2020 16:00 Peklenica Plavi(PEK.) – Rudar 0:2
05.08.2020 17:30 Sivica Dubrava – Naprijed 5:4
02.08.2020 17:30 Strahoninec Strahoninec – Zasadbreg 77 1:2
05.08.2020 17:30 Donji Kraljevec Kraljevčan 38 – Jedinstvo(GM) 1:5
02.08.2020 17:30 Donji Koncovčak Donji Koncovčak – Graničar(K) 0:3
05.08.2020 17:30 Novakovec Graničar(N) – Hodošan 0:6
05.08.2020 17:30 Miklavec Budućnost(M) – Bratstvo (J) 0:5
05.08.2020 17:30 Turčišće Borac PMP – Nedelišće 0:2
05.08.2020 17:30 Križovec Torpedo – Mladost(SM) 0:5
05.08.2020 17:30 Podturen Podturen – Sloga(Č) 0:3
02.08.2020 17:30 Donji Hrašćan Borac (DH) – Jedinstvo(NSD) 3:1
05.08.2020 17:30 Preseka Bratstvo (P) – Omladinac(NSR) 1:6
05.08.2020 17:30 Donji Vidovec Vidovčan – Međimurje 0:9
05.08.2020 17:30 Mali Mihaljevec Mali Mihaljevec – Vučetinec 2:1
05.08.2020 17:30 Orehovica Croatia – Spartak 2:4 11m 1:1
05.08.2020 17:30 Žiškovec Dinamo(Ž) – Međimurec 0:20
05.08.2020 17:30 Gardinovec Radnički – Trnava 0:1
05.08.2020 17:30 Dekanovec Mladost(D) – Sloboda(S) 0:5
12.08.2020 17:30 Ivanovec Mladost(I) – Polet (SMnM) 1:6
02.08.2020 17:30 Mihovljan Sloboda(M) – Hajduk(Š) 4:1
05.08.2020 17:30 Donja Dubrava Dubravčan – Omladinac(DS) 5:1
05.08.2020 17:30 Draškovec Draškovec – Centrometal 2:0
05.08.2020 17:30 Trnovec Trnovec – Dinamo(P) 3:0
05.08.2020 17:30 Kuršanec Drava(K) – ČSK 0:1
05.08.2020 17:30 Gornji Hrašćan Pobjeda – BSK 0:1

1/16 finala:

19.08.2020 17:00 Mala Subotica Spartak – Polet(P) 0:2
19.08.2020 17:00 Trnovec Trnovec – ČSK 8:0
19.08.2020 17:00 Novo Selo Rok Omladinac(NSR) – Mali Mihaljevec 10:0
? Hodošan Hodošan – Mladost Komet -:-
19.08.2020 17:00 Nedelišće Nedelišće – Dubravčan 1:0
19.08.2020 17:00 Podbrest Budućnost(P) – Zasadbreg 77 5:2
? Oporovec Galeb – Bratstvo (J) -:-
19.08.2020 17:00 Sveta Marija Mladost(SM) – Sloboda(S) 7:0
19.08.2020 17:00 Gornji Mihaljevec Jedinstvo(GM) – Omladinac(M) 1:3
19.08.2020 17:00 Vratišinec Sokol – Sloga(Č) 3:4
19.08.2020 17:00 Mursko Središće Rudar – BSK 4:1
19.08.2020 17:00 Mihovljan Sloboda(M) – Međimurje 1:11
19.08.2020 17:00 Sivica Dubrava – Draškovec 1:7
19.08.2020 17:00 Sveti Juraj na Bregu Venera PMP – Borac (DH) 10:2
19.08.2020 17:00 Sveti Martin na Muri Polet (SMnM) – Graničar(K) 4:1
26.08.2020 17:00 Goričan Trnava – Međimurec -:-

Inače, branitelj naslova Kupa je momčad trećeligaša Poleta iz Svetog Martina na Muri koji je s ukupnih 7:1 u dvije utakmice početkom kolovoza bio bolji od trećeligaša iz Murskog Središća, Rudara.

Nogometaši i navijači Poleta iz Svetog Martina na Muri
Nogometaši i navijači Poleta iz Svetog Martina na Muri // Foto: NK Polet SMnM

Najnovije objave