Ponedjeljak, 25. listopada 2021.

Druga HNL: Međimurje startalo remijem u Vinkovcima, slijedi domaći dvoboj s vodećom Dubravom

nogometaši Međimurja iz Čakovca u drugom su kolu Druge HNL gostovali kod vinkovačke Cibalije i odigrali rezultatom 3:3 nakon što su gubili čak 3:0.

Preporučujemo

Nakon što su prvo kolo pauzirali zbog pojave koronavirusa u redovima Rudeša, nogometaši Međimurja iz Čakovca u drugom su kolu Druge HNL gostovali kod vinkovačke Cibalije i odigrali rezultatom 3:3 nakon što su gubili čak 3:0.

Strijelci za Međimurje bili su Patrik Mijić, Stjepan Igrec i David Đurak.

U idućem kolu momčad Gorana Vincetića u petak u 20 sati dočekuje trenutačno vodeću momčad prvenstva Dubravu Tim Kabel.

Nogometaši Međimurja
Nogometaši Međimurja // Foto: Tomislav Jonjić

Rezultati prvog kola:

14.08.2020 17:30 Siget NK Hrvatski dragovoljac – NK Croatia 1:0
16.08.2020 19:00 Osijek Osijek II s.d.d. – HNK Orijent 1919 0:0
16.08.2020 17:30 Sinj NK Junak – NK Dubrava Tim Kabel 1:2
15.08.2020 17:30 Dugopolje NK Dugopolje – HNK Cibalia š.d.d. 2:1
02.09.2020 17:00 Čakovec Međimurje – NK Rudeš -:-
14.08.2020 20:00 Zaprešić Inter-Zaprešić – NK Solin 4:1
14.08.2020 17:30 Zagreb NK Kustošija – NK Sesvete 1:4
14.08.2020 18:00 Rijeka NK Opatija – HNK Hajduk II 2:1
13.08.2020 17:30 Zagreb GNK Dinamo II – BSK 3:0

Rezultati drugog kola:

23.08.2020 17:30 Zmijavci NK Croatia – BSK 0:2
23.08.2020 17:00 Split HNK Hajduk II – GNK Dinamo II 1:0
22.08.2020 17:30 Sesvete NK Sesvete – NK Opatija 0:1
22.08.2020 17:30 Solin NK Solin – NK Kustošija 1:2
05.09.2020 16:30 Zagreb NK Rudeš – Inter-Zaprešić -:-
22.08.2020 17:30 Vinkovci HNK Cibalia š.d.d. – Međimurje 3:3
21.08.2020 17:30 Zagreb NK Dubrava Tim Kabel – NK Dugopolje 2:0
05.09.2020 16:30 Rijeka HNK Orijent 1919 – NK Junak -:-
21.08.2020 16:00 Siget NK Hrvatski dragovoljac – Osijek II s.d.d. 2:1

Ljestvica:

1. NK Dubrava Tim Kabel 2 2 0 0 4 1 +3 6
2. NK Hrvatski dragovoljac 2 2 0 0 3 1 +2 6
3. NK Opatija 2 2 0 0 3 1 +2 6
4. Inter-Zaprešić 1 1 0 0 4 1 +3 3
5. GNK Dinamo II 2 1 0 1 3 1 +2 3
6. NK Sesvete 2 1 0 1 4 2 +2 3
7. HNK Hajduk II 2 1 0 1 2 2 0 3
8. BSK 2 1 0 1 2 3 -1 3
9. NK Dugopolje 2 1 0 1 2 3 -1 3
10. NK Kustošija 2 1 0 1 3 5 -2 3
11. HNK Orijent 1919 1 0 1 0 0 0 0 1
12. Međimurje 1 0 1 0 3 3 0 1
13. HNK Cibalia š.d.d. 2 0 1 1 4 5 -1 1
14. Osijek II s.d.d. 2 0 1 1 1 2 -1 1
15. NK Rudeš 0 0 0 0 0 0 0 0
16. NK Junak 1 0 0 1 1 2 -1 0
17. NK Croatia 2 0 0 2 0 3 -3 0
18. NK Solin 2 0 0 2 2 6 -4 0

Parovi trećeg kola:

29.08.2020 18:00 Osijek Osijek II s.d.d. – NK Croatia -:-
30.08.2020 17:00 Sinj NK Junak – NK Hrvatski dragovoljac -:-
29.08.2020 17:00 Dugopolje NK Dugopolje – HNK Orijent 1919 -:-
28.08.2020 20:00 Čakovec Međimurje – NK Dubrava Tim Kabel -:-
28.08.2020 20:00 Zaprešić Inter-Zaprešić – HNK Cibalia š.d.d. -:-
29.08.2020 17:00 Zagreb NK Kustošija – NK Rudeš -:-
29.08.2020 17:00 Rijeka NK Opatija – NK Solin -:-
28.08.2020 18:00 Zagreb GNK Dinamo II – NK Sesvete -:-
30.08.2020 17:00 Split HNK Hajduk II – BSK -:-

Lista strijelaca:

2
Bajić Mate (2 KU) (HNK Cibalia š.d.d.)
Dabro Marko (BSK)
Geljić Mihovil (NK Sesvete)
Juranović Dragan (1 KU) (NK Dubrava Tim Kabel)
Ljubanović Ivor (1 KU) (NK Kustošija)
Marin Antonio (GNK Dinamo)
Mudražija Marin (NK Dubrava Tim Kabel)
Pejanović Antonio (NK Opatija)
Šošić Tino (NK Solin)
1
Abramović Ivan (Inter-Zaprešić)
Andrić Leo (NK Junak)
Đurak David (Međimurje)
Ernst Leon-Habib (NK Hrvatski dragovoljac)
Goričan Silvio (Inter-Zaprešić)
Horvat Dominik (NK Hrvatski dragovoljac)
Igrec Stjepan (Međimurje)
Jazvić Filip (HNK Cibalia š.d.d.)
Jukić Matej (NK Dugopolje)
Kelava Matej (NK Kustošija)
Majić Karlo Igor (NK Sesvete)
Majstorović Valentino (1 KU) (NK Hrvatski dragovoljac)
Markota Ivan (NK Dugopolje)
Mijić Patrik (Međimurje)
Miljanić Karlo (HNK Cibalia š.d.d.)
Mišković Robert (Osijek s.d.d.)
Šarić Ivan (HNK Hajduk)
Stojanović Nino (NK Sesvete)
Tolaj Bleart (HNK Hajduk)
Tueto Fotso Daniel Barel (GNK Dinamo)
Vranjković Marko (Inter-Zaprešić)
Weitzer Ivor (NK Opatija)

Autogol

Tomić Mateo (NK Solin)

 

Najnovije objave