Ponedjeljak, 25. listopada 2021.

Remi Mladosti Zabok i Zagreba na otvaranju nove sezone Četvrte lige Središta Zagreb

Donosimo vam rezultate svih odigranih utakmica prvog kola, raspored idućeg kola, trenutačni poredak na ljestvici i listu strijelaca

Preporučujemo

Započela je i nova sezona u Četvrtoj nogometnoj ligi Središta Zagreb.

Rezultati prvog kola:

22.08.2020 17:30 Sveti Ivan Zelina Zelina – NK Slunj 0:5
23.08.2020 10:00 Zabok NK Mladost (Z) – NK Zagreb 2:2
22.08.2020 17:30 Kutina HNŠK Moslavina – NK Odra 3:0
22.08.2020 17:30 LUKAVEC Lukavec – RUGVICA SAVA 1976 0:1
22.08.2020 17:30 Odranski Obrež NK Dinamo (OO) – NK Ravnice 1:1
23.08.2020 17:30 Hrastje Croatia – NK Straža 5:1
22.08.2020 17:30 Bedekovčina NK Tondach – NK Stubica 1:4
22.08.2020 17:30 Glina Banovac – Gradići 2:5
23.08.2020 17:30 Strmec NK Sava Strmec – Sutla-Laduč 1:1

Ljestvica:

1. NK Slunj 1 1 0 0 5 0 +5 3
2. Croatia 1 1 0 0 5 1 +4 3
3. Gradići 1 1 0 0 5 2 +3 3
4. HNŠK Moslavina 1 1 0 0 3 0 +3 3
5. NK Stubica 1 1 0 0 4 1 +3 3
6. RUGVICA SAVA 1976 1 1 0 0 1 0 +1 3
7. NK Dinamo (OO) 1 0 1 0 1 1 0 1
8. NK Mladost (Z) 1 0 1 0 2 2 0 1
9. NK Ravnice 1 0 1 0 1 1 0 1
10. NK Sava Strmec 1 0 1 0 1 1 0 1
11. NK Zagreb 1 0 1 0 2 2 0 1
12. Sutla-Laduč 1 0 1 0 1 1 0 1
13. Lukavec 1 0 0 1 0 1 -1 0
14. Banovac 1 0 0 1 2 5 -3 0
15. NK Odra 1 0 0 1 0 3 -3 0
16. NK Tondach 1 0 0 1 1 4 -3 0
17. NK Straža 1 0 0 1 1 5 -4 0
18. Zelina 1 0 0 1 0 5 -5 0

Parovi drugog kola:

29.08.2020 17:30 Slunj NK Slunj – Sutla-Laduč -:-
30.08.2020 17:30 Gradići Gradići – NK Sava Strmec -:-
30.08.2020 17:30 Donja Stubica NK Stubica – Banovac -:-
29.08.2020 17:30 Hum na Sutli NK Straža – NK Tondach -:-
29.08.2020 17:30 Zagreb NK Ravnice – Croatia -:-
29.08.2020 17:30 RUGVICA RUGVICA SAVA – NK Dinamo (OO) -:-
30.08.2020 17:30 Odra NK Odra – Lukavec -:-
29.08.2020 17:30 Zagreb NK Zagreb – HNŠK Moslavina -:-
29.08.2020 17:30 Sveti Ivan Zelina Zelina – NK Mladost (Z) -:-

Lista strijelaca:

3
Požega Luka (2 KU) (NK Slunj)
2
Abazi Armin (1 KU) (Gradići)
Bukal Antonio (Croatia)
Lešković Nikola (NK Stubica)
Šenija Josip (HNŠK Moslavina)
Sever Karlo (Croatia)
Sušilović Kristijan (NK Slunj)
1
Beluhan Ivan (Sutla-Laduč)
Benković Emanuel (RUGVICA SAVA 1976)
Čekolj Ivan (NK Stubica)
Cvitanović Filip (Croatia)
Dlesk Goran (NK Mladost (Z))
Drempetić Matija (NK Stubica)
Frtalj Karlo (1 KU) (NK Tondach)
Glavurdić Ivan (HNŠK Moslavina)
Gomaz Dorijan (Banovac)
Hajduk Igor (Gradići)
Janječić Tomislav (1 KU) (NK Dinamo (OO))
Krajačić Nikola (NK Mladost (Z))
Marković Marijan (NK Zagreb)
Mihić Silvio (NK Ravnice)
Pavić Marko (NK Straža)
Pralas Stjepan (Gradići)
Regović Antonio (NK Zagreb)
Savić Pero (Banovac)
Surjan Gustav (NK Sava Strmec)
Župetić Filip (1 KU) (Gradići)

 

Najnovije objave