Petak, 7. svibnja 2021.

Gužva na vrhu ljestvice u Trećoj HNL Sjever, pred nama je još puno uzbuđenja

Podravina iz Ludbrega petardom je došla do sva tri boda u Murskom Središću, a bodove su podijelili vodeća Mladost i Bjelovar, Varteks i Papuk te Virovitica i Polet

Preporučujemo

U subotu je odigrano 18. kolo u Trećoj HNL Sjever. Tehničar iz Cvetkovca nastavio je s dobrim rezultatima i na gostovanju u Virju, a Radnik Križevci bio je uvjerljiv na domaćem terenu protiv Graničara iz Đurđevca.

Podravina iz Ludbrega petardom je došla do sva tri boda u Murskom Središću, a bodove su podijelili vodeća Mladost i Bjelovar, Varteks i Papuk te Virovitica i Polet.

REZULTATI:

Križevci NK Radnik Križevci – NK Graničar (Đ) 4:0
Varaždin NK Varteks – NK Papuk (O) 2:2
Mursko Središće NK Rudar (MS) – NK Podravina 0:5
Ždralovi NK Mladost Ždralovi – NK Bjelovar 1:1
Virovitica ŽNK Virovitica – NK Polet (SMnM) 1:1
Virje NK Podravac – NK Tehničar 0:1

LJESTVICA:

1. NK Mladost Ždralovi 18 10 6 2 36
2. NK Radnik Križevci 18 11 1 6 34
3. NK Polet (SMnM) 18 9 6 3 33
4. NK Tehničar 18 8 8 2 32
5. NK Podravina 17 7 6 4 27
6. NK Rudar (MS) 18 8 3 7 27
7. NK Papuk (O) (-3) 18 8 4 6 25
8. NK Bjelovar 17 6 4 7 22
9. NK Varteks 17 6 4 7 22
10. ŽNK Virovitica 18 5 5 8 20
11. NK Graničar (Đ) 18 2 3 13 9
12. NK Podravac 17 0 2 15 2

Iduće, 19. kolo na rasporedu je u subotu, 17. travnja s početkom u 17 sati, a sastaju se:

Virje NK Podravac – NK Radnik Križevci -:-
Cvetkovec NK Tehničar – ŽNK Virovitica -:-
Sveti Martin na Muri NK Polet (SMnM) – NK Mladost Ždralovi -:-
Bjelovar NK Bjelovar – NK Rudar (MS) -:-
Ludbreg NK Podravina – NK Varteks -:-
Orahovica NK Papuk (O) – NK Graničar (Đ) -:-

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA:

11
Suvajac Nikola (3 KU) (ŽNK Virovitica)
9
Kranclbinder David (NK Tehničar)
Matoković Matija (2 KU) (NK Papuk (O))
Medved Tomislav (1 KU) (NK Polet (SMnM))
Mladen Mihael (3 KU) (NK Radnik Križevci)
8
Golubar Josip (3 KU) (NK Podravina)
Kamga Landry Jean De Dieu (NK Mladost Ždralovi)
Skoliber Roberto (1 KU) (NK Rudar (MS))
Šoštarić Tihomir (NK Varteks)
7
Golub Sven (1 KU) (NK Podravina)
Horaček Rok (ŽNK Virovitica)
Sabol Igor (NK Graničar (Đ))
Vrbanić Matija (3 KU) (NK Mladost Ždralovi)
6
Čavić Marin (NK Papuk (O))
Kunštek Bruno (NK Bjelovar)
Pleić Tomislav (3 KU) (NK Bjelovar)
Sabljić Ivan (NK Mladost Ždralovi)
5
Babić Mihael (NK Radnik Križevci)
Dimović Matija (2 KU) (NK Radnik Križevci)
Kožarić Fran (NK Mladost Ždralovi)
Škvorc Filip (NK Rudar (MS))
4
Borovčak Tomislav (NK Radnik Križevci)
Ivačić Josip (ŽNK Virovitica)
Mezga Dejan (1 KU) (NK Polet (SMnM))
Milek Alen (NK Tehničar)
Patafta Nino (NK Rudar (MS))
Sambolec Karlo (NK Podravina)
Šegović Igor (NK Polet (SMnM))
Vaš Arpad (3 KU) (NK Rudar (MS))

Najnovije objave