Subota, 27. travnja 2024.

Hrvatski nogometni kup: Dinamo ispao iz Kupa, Šibenik u finalu!

Ovim je porazom nastavljena Dinamova kriza, a pozicija trenera Ante Čačića je sve upitnija...

Na stadionu Šubićevac u Šibeniku u srijedu je odigrana prva utakmica polufinala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa.

Domaćin je priredio veliko iznenađenje, preokretom je stigao do pobjede od 2:1.

Poveli su gosti iz Zagreba već u 1. minuti pogotkom Josipa Drmića, ali su u nastavku uspjeli prokockati prednost.

Nogometaši Šibenika // Foto: NK Slaven Belupo

Izjednačio je Iker Pozo u 72. minuti, da bi konačnih 2:1 postavio Duje Čop u 3. minuti sudačke nadoknade.

Tako je Šibenik osigurao drugo finale Kupa u klupskoj povijesti, prvi put je 2010. izgubio od Hajduka.

Ovim je porazom nastavljena Dinamova kriza, a pozicija trenera Ante Čačića je sve upitnija…

U drugom polufinalu u Koprivnici će 12. travnja od 17.30 sati igrati Slaven Belupo i Hajduk.