Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Županijski kup: Koprivnica i Tomislav preokretom do pobjeda, Bratstvo iznenadilo Križevce, Borac uvjerljiv u Đurđevcu

Uzvratne utakmice igraju se 19. travnja, bit će vrlo zanimljivo. Vrijedi pravilo gola u gostima, a u slučaju identičnog rezultata u obje utakmice odmah će se izvoditi jedanaesterci

U srijedu su odigrane prve utakmice četvrtfinala Kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Borac je u Đurđevcu praktički sve riješio već u prvom susretu. Imbriovčani su slavili rezultatom 3:0, a pogotke su postigli Žarko Bastašić (13) te Mihael Babić (81, 83).

Pogodak Bastašića za vodstvo Borca u Đurđevcu možete pogledati OVDJE.

Drava je u Novigradu Podravskom povela protiv Koprivnice golom Lea Pozdera u 33. minuti, no gosti su preokrenuli rezultat preko mladog stopera Ivana Ganžulića koji je dvaput zabio glavom nakon prekida, u 39. i 81. minuti.

Golijadu su vidjeli gledatelji u Ferdinandovcu. Domaćin je poveo s 2:0, ali je Tomislav iz Drnja s tri pogotka osigurao preokret i prednost za uzvrat.

Strijelci za Feerdinandovac bili su Dino Milinović (13) i Ivan Peršić (41), dok su u nastavku domaću mrežu pogađali Matija Majetić (49), Matija Lončar (62) i Hrvoje Hrženjak (69).

Županijski prvak Bratstvo iznenadio je vodećeg sjevernog trećeligaša Radnik u Križevcima te je ostvario pobjedu rezultatom 1:2.

Poveli su gosti pogocima Azizija (18) i Slijepčevića (28) kojima su okrunili bolju igru, a domaćin je u 90. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Hrvoje Mladen postavio konačni rezultat.

Uzvratne utakmice igraju se 19. travnja, bit će vrlo zanimljivo…

Vrijedi pravilo gola u gostima, a u slučaju identičnog rezultata u obje utakmice odmah će se izvoditi jedanaesterci.