Nedjelja, 5. svibnja 2024.

I u drugom kolu Lige nogometnih kvizova u Espressu pobjedu odnijela ekipa KC-HC

Treće kolo Lige nogometnih kvizova na rasporedu je ovog petka, 16. lipnja, s početkom u 19 sati ponovno u Caffe baru Espresso

U koprivničkom Caffe baru Espresso prošlog petka održano je drugo kolo Lige nogometnih kvizova.

Na drugo kolo odazvalo se osam natjecateljskih ekipa koje su svoje znanje pokazale kroz odgovore na 45 pripremljenih pitanja podijeljenih u tri kruga.

Pobjedu je, kao i u prvom kolu, odnijela ekipa KC-HC, drugo mjesto zauzela je ekipa Konji s hvataljkama, dok je treće mjesto sa samo bodom manje od drugoplasiranih zauzela ekipa Afera Offside II.

Ove ekipe su za svoj uspjeh osvojile nagrade iz asortimana ugostiteljskog objekta te s ostalim ekipama nastavljaju borbu za ukupnog pobjednika lige i glavne nagrade.

Slijedi treće kolo Lige nogometnih kvizova koje je na rasporedu ovog petka, 16. lipnja, a s početkom u 19 sati u Caffe baru Espresso.

Svi zainteresirani se mogu prijaviti na broj organizatora 099/51-77-276 (Antonio) ili na licu mjesta prije početka kviza.