Četvrtak, 8. prosinca 2022.

IZBORI ZA MJESNE ODBORE U KOPRIVNICI Samo jedna nezavisna lista, HNS ide u tri utrke, a HDZ i SDP s partnerima u svim ‘ringovima’

Gradsko izborno povjerenstvo zaprimalo je prijedloge kandidacijskih lista sve do 2. studenog u ponoć, a danas su objavljene sve pravovaljano predložene kandidacijske liste za izbor članova vijeća mjesnih odbora, kao i zbirne liste

Preporučujemo

Pred nama su izbori za mjesne odbore u Koprivnici, njih 18. Izbori će se održati u nedjelju, 20. studenog, od 7 do 19 sati.

Gradsko izborno povjerenstvo zaprimalo je prijedloge kandidacijskih lista do 2. studenog u ponoć, a danas su objavljene sve pravovaljano predložene kandidacijske liste za izbor članova vijeća mjesnih odbora, kao i zbirne liste.

U svim mjesnim odborima svoje liste imaju koalicije HDZ-a i Mreže, odnosno SDP-a, HSS-a, HSU-a i HSLS-a, dok HNS izlazi samostalno na izbore u mjesnim odborima Brežanec, Lenišće i Podolice.

Posebno je zanimljivo da će na ovim izborima biti samo jedna nezavisna lista, i to ona u mjesnom odboru Centar, a predvodit će je Vladimir Rus. Usporedbe radi, na prošlim izborima bilo je devet nezavisnih lista i ukupno su nezavisni imali 21 mandat u vijećima. U svim mjesnim odborima gdje su se kandidirali imali su od jednog do tri mandata.

U nastavku vam donosimo zbirne liste, a popis svih kandidata na tim listama možete pogledati OVDJE.

VMO ŠTAGLINEC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: MARTIN VAUPOTIĆ

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: MATEA GOLUBIĆ

VMO BAKOVČICA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: EMINA KOVAČEVIĆ

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: MARIO LOVNIČKI

VMO BANOVEC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: FILIP VALENT

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: BOŽIDAR BAČIĆ

VMO BREŽANEC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: ŽELJKA BUNIĆ

2. HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS

Nositelj liste: MILEN MARINOVIĆ

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: VLADIMIR GROŠANIĆ

VMO CENTAR

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: IRENA BOGDANIĆ

2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: VLADIMIR RUS

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: KSENIJA KRALJIC BABIĆ

VMO DRAGANOVEC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: ZLATKO HIRŽIN

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: DANIJELA HORVAT

VMO DUBOVEC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: MILJENKO FLAJS

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: ŽELJKO OSMAN

VMO HEREŠIN

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: IVICA SUVALJ

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: RENATO LONČARIĆ

VMO JAGNJEDOVEC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: VALENTINA HODŽIĆ

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: KRUNO VIŠAK

VMO KUNOVEC BREG

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: IVICA FERENČAK

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: VESNA JANTOLEK

VMO LEDINSKA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: NIKOLA KOVAČEC

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: GORAN PERIŠIĆ

VMO LENIŠĆE

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: RENATO NJEGOVEC

2. HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS

Nositelj liste: MEMET RISTEMI

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: DAVOR PLAHINEK

VMO MIKLINOVEC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: MIRJANA TOMAZ

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: TOMISLAV JAKOPANEC

VMO PODOLICE

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: ANDREJA CMRK

2. HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS

Nositelj liste: KRUNOSLAV JURATOVIĆ

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: SINIŠA FABIJANEC

VMO REKA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: ZDRAVKO CAR

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: KRISTINKA MIKULIĆ

VMO STARIGRAD

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: ŽELJKO PAVEŠIĆ

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: ŽELJKO CVRTILA

VMO TARAŠČICE

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: IVAN MESIĆ

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: GORAN SAČER

VMO VINICA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
MREŽA NEZAVISNIH LISTA – MREŽA

Nositelj liste: VLATKA MEĐIMOREC

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA – HSLS

Nositelj liste: DRAGUTIN JEĐUD

- Advertisement -

Najnovije objave

Vezane vijesti