Srijeda, 20. listopada 2021.

Jedinstvo Sveti Križ Začretje šesticom ušlo u novu sezonu Prve ŽNL krapinsko-zagorske

Ovog su tjedna na rasporedu utakmice 1/16 finala tamošnjeg Županijskog kupa. Branitelj naslova u Kupu je Gaj Mače koji je u finalu s 3:2 pobijedilo krapinski Zagorec

Preporučujemo

Prošlog vikenda započela je nova sezona i u Prvoj ŽNL krapinsko-zagorskoj.

Rezultati:

23.08.2020 17:30 Mihovljan NK Rudar (M) – NK Klanjec 1:2
23.08.2020 17:30 Poznanovec NK Inkop – NK Lobor 3:1
23.08.2020 17:30 Pregrada NK Pregrada – NK Zagorec (VT) 3:1
23.08.2020 17:30 Oroslavje NK Oroslavje – NK Matija Gubec 2:2
23.08.2020 17:30 Dubrovčan NK Omladinac – NK Jedinstvo 0:6
23.08.2020 17:30 Zlatar NK Oštrc – NK Ivančica 1:1
02.09.2020 17:00 Dubrava Zabočka NK Rudar (DZ) – NK Golubovec -:-

Ljestvica:

1. NK Jedinstvo 1 1 0 0 6 0 +6 3
2. NK Inkop 1 1 0 0 3 1 +2 3
3. NK Pregrada 1 1 0 0 3 1 +2 3
4. NK Klanjec 1 1 0 0 2 1 +1 3
5. NK Ivančica 1 0 1 0 1 1 0 1
6. NK Matija Gubec 1 0 1 0 2 2 0 1
7. NK Oroslavje 1 0 1 0 2 2 0 1
8. NK Oštrc 1 0 1 0 1 1 0 1
9. NK Golubovec 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK Rudar (DZ) 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Rudar (M) 1 0 0 1 1 2 -1 0
12. NK Lobor 1 0 0 1 1 3 -2 0
13. NK Zagorec (VT) 1 0 0 1 1 3 -2 0
14. NK Omladinac 1 0 0 1 0 6 -6 0

Parovi drugog kola:

30.08.2020 17:00 Klanjec NK Klanjec – NK Golubovec -:-
30.08.2020 17:00 Zlatar Bistrica NK Ivančica – NK Rudar (DZ) -:-
30.08.2020 17:00 Sveti križ Začretje NK Jedinstvo – NK Oštrc -:-
30.08.2020 17:00 Gornja Stubica NK Matija Gubec – NK Omladinac -:-
30.08.2020 17:00 Veliko Trgovišće NK Zagorec (VT) – NK Oroslavje -:-
30.08.2020 17:00 Lobor NK Lobor – NK Pregrada -:-
30.08.2020 17:00 Mihovljan NK Rudar (M) – NK Inkop -:-

Lista strijelaca:

2
Ciglenečki Matija (2 KU) (NK Jedinstvo)
Junković Dario (NK Jedinstvo)
Šimić Mario (1 KU) (NK Oroslavje)
1
Brlek Vladimir (NK Klanjec)
Dlesk Mihael (NK Jedinstvo)
Dumbović Marko (NK Inkop)
Havoić Jurica (NK Ivančica)
Herceg Ivan (NK Lobor)
Horvat Petar (NK Jedinstvo)
Jadan Luka (NK Inkop)
Kantoci Luka (NK Pregrada)
Kolar Dejan (NK Pregrada)
Kolar Josip (NK Klanjec)
Kontrec Luka (NK Zagorec (VT))
Kovač Martin (NK Matija Gubec)
Majcenić Martino (NK Rudar (M))
Podvorec Filip (NK Matija Gubec)
Škrlec Mihael (NK Oštrc)
Tomić Mate (NK Inkop)
Vdović Krešimir (NK Pregrada)

Druga ŽNL krapinsko-zagorska, prema rasporedu, s natjecanjem započinje 6. rujna.

Parovi prvog kola:

06.09.2020 17:00 Konjščina NK Sloga – NK Mladost (MB) -:-
06.09.2020 17:00 Belec NK Mladost (B) – NK Milengrad 2005 -:-
06.09.2020 17:00 Gubaševo NK Đalski – NK Toplice -:-
06.09.2020 17:00 Desinić NK Desinić – NK Vatrogasac -:-

Dodajmo i da su ovog tjedna na rasporedu utakmice 1/16 finala tamošnjeg Županijskog kupa.

1/16F 26.08.2020 17:30 Brezova NK Vatrogasac – NK Straža -:-
1/16F 26.08.2020 17:30 Krapinske Toplice NK Toplice – NK Golubovec -:-
1/16F 26.08.2020 17:30 Desinić NK Desinić – NK Stubica -:-
1/16F 26.08.2020 17:30 Konjščina NK Sloga – NK Rudar (M) -:-
1/16F 26.08.2020 17:30 Poznanovec NK Inkop – NK Klanjec -:-
1/16F 19.08.2020 17:30 Zlatar NK Oštrc – NK Mladost (MB) 1:3
1/16F 26.08.2020 17:30 Budinščina Milengrad – NK Zagorec (VT) -:-
1/16F 26.08.2020 17:30 Sveti Križ Z. NK Jedinstvo – NK Tondach -:-
1/16F 26.08.2020 17:30 Pregrada NK Pregrada – Matija Gubec -:-
1/16F 26.08.2020 17:30 Dubrovčan Omladinac – Rudar (DZ) -:-
1/16F 27.08.2020 17:30 Zlatar NK Lobor – NK Ivančica -:-
1/16F 26.08.2020 17:30 Gubaševo NK Đalski – NK Mladost (B) -:-

Branitelj naslova u Kupu je Gaj Mače koji je 16. kolovoza u Svetom Križu Začretju u prelijepom ambijentu pred oko 1000 gledatelja s 3:2 pobijedio krapinski Zagorec.

Najnovije objave