Nedjelja, 19. svibnja 2024.

Judo klub Koprivnica s jakog međunarodnog Kupa Dugava donio sedam medalja

Judo klub Koprivnica nastupio je prošle subote na međunarodnom turniru Kup Dugava 2024., koji se održao u Zagrebu, u sportskoj dvorani Sutinska Vrela.

U konkurenciji 480 natjecatelja iz 40 klubova i pet država Judo klub Koprivnica je nastupio sa sedam natjecatelja koji su osvojili sedam medalja.

Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojili su Borna Rožac u kategoriji dječaka U-12 -50 kg i Patrik Ferčec u kategoriji dječaka U-12 +55 kg.

Drugo mjesto i srebrnu medalju osvojio je Leo Gudelj u kategoriji dječaka U-8 -24 kg.

Treće mjesto i brončanu medalju osvojili su Luka Tešija u kategoriji dječaka U-8 -21 kg i Borna Šumiga u kategoriji dječaka U-10 -46 kg.

Jana Rožac je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju u kategoriji djevojčica U-14 -63 kg, te treće mjesto i brončanu medalju u kategoriji mlađih kadetkinja U-16 -63 kg.

Klarisa Krušelj je ovaj put ostala na korak do medalje.