Srijeda, 1. svibnja 2024.

Junior Ljubičić u svom debiju donio tri boda Hajduku protiv Šibenika

Nakon što su Slaven Belupo i Istra u Koprivnici podijelili bodove, u drugoj subotnjoj utakmici 26. kola Prve HNL Hajduk je s minimalnim rezultatom pobijedio Šibenik.

Pogodak odluke pao je u 72. minuti. Ubacio je Vušković s lijeve strane pred vrata, Ljubičić je najviše skočio i glavom poslao loptu u mrežu, neobranjivo za vratara gostiju.

Ljubičić je 19-godišnji junior koji je protiv Šibenika premijerno zaigrao za prvu momčad Bijelih.

Bijeli su ovom pobjedom ponovno na četvrtom mjestu.

REZULTATI 26. KOLA:

Osijek – Lokomotiva 2:0, Slaven Belupo – Istra 1:1, Hajduk – Šibenik 1:0, Rijeka – Varaždin (nedjelja, 15.00), Dinamo – Gorica (nedjelja, 17.30).