Karatistica Ema Juričić osvojila dvije brončane medalje na Balkanskom prvenstvu

Lijepe vijesti stigle su iz Karate kluba Đurđevac. Naime, na Balkanskom prvenstvu koje se održalo u Crnoj Gori, đurđevačka karatistica Ema Juričić osvojila je dvije brončane medalje.

Na prvenstvu se natjecalo 1011 natjecatelja iz Albanije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Grčke, Kosova, Crne Gore, Sjeverne Makedonije, Rumunjske, Srbije i Slovenije.

Hrvatska karate reprezentacija

Hrvatska karate reprezentacija osvojila je dvije zlatne, četiri srebrne i devet brončanih medalja.

Ema je osvojila brončanu medalju u kategoriji mlađih seniorki do 68 kilograma te ekipnu broncu u borbama s Nikolinom Golomboš, Laurom Lisac i Petrom Nuić.