Petak, 26. travnja 2024.

Kompletirano i drugo kolo Prve HNL: Hajduk slavio na gostovanju u Osijeku

U posljednjoj utakmici drugog kola Prve HNL Hajduk je na teškom gostovanju u Osijeku upisao i drugu pobjedu.

Rezultat je konačni bio 2:1 za Splićane koje je nakon odlaska Igora Tudora u torinski Juventus na klupi zamijenio Hari Vukas.

Poveo je Hajduk u 34. minuti, a strijelac je bio Jairo de Macedo da Silva. Samo dvije minute kasnije rezultat je povisio kapetan Bilih Mijo Caktaš s bijele točke nakon što je Danijel Lončar igrao rukom. Vedran Jugović u 43. minuti smanjio je rezultat i tako se otišlo na odmor.

Iako je bilo nekih zanimljivih situacija u nastavku na obje strane, rezultat se do kraja utakmice više nije mijenjao.