Srijeda, 24. travnja 2024.

Tomislav iz Drnja ostao kratkih rukava na gostovanju u Velikom Trojstvu

Tomislav je postigao i izjednačujući pogodak, ali je pod čudnim okolnostima poništen od strane pomoćne sutkinje

U nedjelju je odigrana i posljednja utakmica prvog kola Četvrte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, naravno ako izuzmemo susret između Mladosti Kloštar Podravski i Bilogore koji je odgođen zbog koronavirusa.

Tomislav iz Drnja pun je optimizma otišao na gostovanje u Veliko Trojstvo kod novaka u ligi Bilogorca.

Iako su gosti bili puno bolji na terenu, domaćin je na odmor otišao s minimalnim vodstvom nakon što je Kutanjec realizirao jedanaesterac u 27. minuti kojeg je skrivio vratar gostiju Ilić i zbog toga je i požutio.

Bilogorac je otišao i na 2:0, strijelac je u 60. minuti bio Drnja, a nakon toga Tucaković s bijele točke u 70. minuti smanjuje rezultat. Tomislav je postigao i izjednačujući pogodak, ali je pod čudnim okolnostima poništen od strane pomoćne sutkinje.

Utakmica je na kraju završila rezultatom 2:1 i Drnjančani se kući vraćaju kratkih rukava.

22.08.2020 17:30 Legrad NK Graničar (L) – NK Tehnika Koprivnica 0:5
22.08.2020 17:30 Veliki Zdenci Zdenka 91 – NK Ferdinandovac 2:5
22.08.2020 17:30 Slatina Slatina – Suhopolje 1:1
22.08.2020 17:30 Čazma Čazma – Pitomača 4:1