Utorak, 19. ožujka 2024.

Koprivnica odigrala ‘generalku’ s Dinamom iz Predavca

Koprivnica će novu sezonu u Trećoj nogometnoj ligi - sjever otvoriti 20. kolovoza gostovanjem kod Podravine u Ludbregu. Susret počinje u 17.30 sati

Nogometaši Koprivnice u subotu su na pomoćnom terenu koprivničkog stadiona odigrali prijateljsku utakmicu s četvrtoligašem Dinamom iz Predavca.

Momčad koju od ovog ljeta vodi trener Goran Volf ostvarila je novi remi. Nakon neodlučenih rezultata s Borcem u Imbriovcu (0:0) i s Mladosti Komet u Prelogu (1:1), današnji susret završen je rezultatom 1:1.

Jedini pogodak za domaću momčad postigao je Ivan Delić u završnici prvog poluvremena.

U početnom sastavu Koprivnice istrčali su Ramaj, Tumpić, Petika, Lisjak, M. Delić, Hajdinjak, F. Vuić, Korenika, I. Delić, Brcković, Kranclbinder, dok su u nastavku u igru ušli Artuković, Tucaković, Bukovac, Palčić, Erdelji.

Koprivnica će novu sezonu u Trećoj nogometnoj ligi – sjever otvoriti 20. kolovoza gostovanjem kod Podravine u Ludbregu. Susret počinje u 17.30 sati.