Petak, 26. travnja 2024.

Koprivnički atletičari sjajni u Kupu sjeverozapadne Hrvatske, posebno se istaknule Tara Rušak i Nataša Sušanj

U ovoj godini u Kupu je ukupno održano 19 utrka na kojima se sveukupno natjecalo 1352 natjecatelja

U Varaždinu je prošlog petka održano svečano proglašenje najboljih trkača i trkačica Kupa sjeverozapadne Hrvatske za 2022. godinu.

U ovoj godini ukupno je održano 19 utrka na kojima se sveukupno natjecalo 1352 natjecatelja. Atletski klub Koprivnica u Kupu je imao svoje natjecanje koji su postigli odlične rezultate.

Tako je Nataša Sušanj u kategoriji žene 45 zauzela drugo mjesto, kao i Tara Rušak u kategoriji juniorki.

Marija Vladušić je u kategoriji žene 50 osvojila četvrto mjesto, dok je Josip Jagarinec u kategoriji muškaraca 50 zauzeo šesto mjesto.

Najboljim natjecateljima nagrade je uručio proslavljeni hrvatski atletičar Branko Zorko.