Kristijan Bistrović zabio prvijenac za Fortunu Sittard

Kristijan Bistrović, 24-godišnji vezni igrač iz Imbriovca, postigao je u petak svoj prvi pogodak u nizozemskom prvenstvu.

Na gostovanju njegove Fortune Sittard kod Utrechta, Bistrović je odigrao cijeli susret te je u 69. minuti zabio za izjednačenje.

Fortuna je do pobjede stigla preokretom, za konačnih 1:2 strijelac je bio Tijjani Noslin u 87. minuti.

S prosječnom ocjenom 7.47 na SofaScoreu, Bistrović je statistički uvjerljivo najbolji pojedinac Fortune od svog dolaska iz Leccea u zimskom prijelaznom roku.

Bivši Slavenov veznjak u Fortuni igra kao posuđeni član moskovskog CSKA-a, a nizozemski klub na kraju sezone može otkupiti njegov ugovor.