Križevački turniri: Ibanez odveo Big Bang u osminu finala, Močile sredile Viktoriju

U utorak od 18 sati na rasporedu su sljedeći susreti: Omladinac - Zrinski, Rakovec - Čvrstec, Graditeljstvo Cvilko - TVD System, Zvonarek Sistemi - Pimont Fianona, Unijabeton - Rumenjak, Replay - Tupek Auto

Jedanaestog dana turnira u Križevcima uzbuđenja nije nedostajalo. Saznali smo i preostale parove osmine finala, a koje su otvorile GT Igre i M-Grad.

GOSPODARI SVJETLA – NK RADNIK KRIŽEVCI VETERANI 1:0

Deset sekundi je dijelilo križevačke veterane od nastavka natjecanja, ali onda se ukazao Robert Husnjak i matirao Koprića za minimalnih 1:0 što ih je izbacilo iz daljnjeg natjecanja, a Samoborcima donijelo osminu finala.

UNIJABETON – TUPEK AUTO 3:1

Da je jedan od glavnih favorita turnira, Unijabeton pokazala je u susretu protiv Tupek Auta. Iako je Tupekova momčad došla samo s jednom zamjenom i, na neki način rutinski odradila utakmicu, ipak Unijabeton se pokazala kao momčad koja opravdava očekivanja.

U 6. minuti susreta Čosić pogađa za vodstvo, koje šest minuta kasnije još povisuje Borišić. Jurić u 26. minuti donosi nadu Tupeku za eventualnim remijem, ali sve rješava Darojković u 28. minuti i postavlja konačnih 3:1.

Publika na turniru u Križevcima
Publika na turniru u Križevcima // Foto: Prigorski.hr

BIG BANG TEAM RPM ZAGREB – PEKARNA JAGIĆ 1:1

Remi je Big Bangu bio dovoljan za prolaz, a u čemu je i uspio, dok je Pekarima samo pobjeda igrala ulogu. Već u 2. minuti Gaši dovodi Big Bang u prednost, dok Ibanez pogađa za 1:1, rezultat koji je Big Bang uspio sačuvati i plasirati se u osminu finala.

GT IGRE – M-GRAD 3:0

Susretom GT Igara i M-Grada započelo je natjecanje u tzv. knock-out fazi.  U prve četiri minute susreta GT je uspio osigurati četvrtfinale pogocima Hanžića i Tesarca, dok je prolazak potvrdio Vidaček u 27. minuti. Svakako treba pohvaliti borbenost i srčanost dečki iz M-Grada, koji su na kraju pružili lijepu predstavu na križevačkom turniru.

Odigrana su tri susreta osmine finala turnira županijskih klubova “Robin trgovine Križevci 2022”. Evo rezultata.

LONJA – DUBRAVA 1:4

Lonja i Dubrava otvorili su jedanaestu večer na križevačkom turniru. Lonja je bila blagi favorit u susretu, a to je i pokazala ranim pogotkom Forgača u 3. minuti. Međutim, već je u sljedećoj uzvratio Matejak, da bi u 6. minuti preokret donio Tomić, a Dubravu na sigurnu distancu odveo Horvat već u 9. minuti susreta.

Konačnih 1:4 postavio je Stjepanović u samoj završnici susreta odnosno u 29. minuti za veliko slavlje Dubrave i nastavak natjecanja.

Županijski turnir klubova u Križevcima
Županijski turnir klubova u Križevcima // Foto: Prigorski.hr

MOČILE – VIKTORIJA VOJAKOVAC 3:0

Močile su se pokazale kao prava momčad. U susretu u kojoj je pak blagi favorit bila Viktorija, Močilani su bili odlučni i opasniji te su na kraju tako i poentirali. U 5. minuti Jozić matira Bradića, dok križevački dečko Filip Kranjčević pogađa prekrasnim udarcem iz daljine u 12. minuti susreta. Na kraju, zabio je još jedan Križevčanin, iskusni Matija Ceković u 26. minuti susreta za konačnih 3:0.

TOMISLAV RADNIK – RATAR 5:1

Već u prvoj minuti susreta pocrvenio je vratar Ratara Ivan Mikec, a to nije propustila kazniti odlična ekipa Tomislav Radnika te lako osigurala nastavak natjecanja. Strijelci su bili Šoljić (2), Dimović, Ivanušić i Orejaš, dok je za Ratare zabio Furmeg.

U utorak od 18 sati na rasporedu su sljedeći susreti: Omladinac – Zrinski, Rakovec – Čvrstec, Graditeljstvo Cvilko – TVD System, Zvonarek Sistemi – Pimont Fianona, Unijabeton – Rumenjak, Replay – Tupek Auto.