Završeno je natjecanje po skupinama na turniru ‘Robin trgovine Križevci 2022’

U petak od 18 sati su na rasporedu sljedeći susreti: Prigorje SPO - Jedinstvo, Zlatarne Nokaj - Hotel Picok, Strmec - Hrvatski bojovnik, Tupek Auto - Hotel Picok, Prigorje Ž - Ban Jelačić, Tupek Auto - Zlatarne Nokaj

Susretima u skupini H, završilo je natjecanje po skupinama na turniru županijskih klubova “Robin trgovine Križevci 2022“.

RAKOVEC – MIČETINAC 8:1

Uvjerljivo je Rakovec otvorio svoj prvi susret na ovogodišnjem izdanju svladavši Mičetinac s visokih 8:1. Iako se prvih par minuta igralo gol za gol, na kraju je Rakovec bio uvjerljiv.
Hat trick je postigao Fran Baček, dva zgoditka postigao je Leon Radotović, dok su po jednoga postigli Nikola Jaić, Ivan Dujmić i Ivica Grgoić. Za Mičetinac je poentirao Ivan Šestak.

MIČETINAC – VIKTORIJA 0:6

Mičetinac je neugodan poraz doživio i u svojem drugom susretu večeri. Ovoga puta nadjačala ih je momčad vojakovačke Viktorije sa 6:0. Dvostruki strijelci bili su Danijel Sovar i Matej Podolski, dok su po jednoga dodali Dejan Benjak i Miladin Vitanović.

RAKOVEC – VIKTORIJA 3:1

U prvih dvanaest minuta susreta Rakovec je osigurao pobjedu i prvo mjesto u skupini. Tako su se u strijelce upisali Ivan Dujmić, Ivica Grgoić i Leon Radotović, dok je za Viktoriju zabio Matej Podolski u 11. minuti susreta.

Deveti dan turnira u malom nogometu u Križevcima obilježila su dva neodigrana susreta. Prvo Zabašport je otkazala dolazak na susret protiv Križevaca, a u zadnjem susretu večeri tri boda je upisala bez borbe Pekarna Jagić, budući da zagrebački Španeri se ponovo nisu pojavili.

No, ništa manje uzbuđenja nije nedostajalo u preostalim susretima.

PIZZA FACTORY ZAGREB – NK RADNIK KRIŽEVCI veterani 1:1

Silovito su Zagrepčani krenuli u susret i neki su se pitali koliko će križevački veterani inkasirati. Međutim, sportska Fortuna je imala drugačije planove. Brojne stopostotne propuštene šanse veterani su na kraju kaznili u 19. minuti susreta kada je publiku na noge pogotkom digao Ivan Drčec.

Međutim, Pizza Factory i dalje je nizala pokušaje te su veterani morali kapitulirati u pretposljednjoj minuti susreta kada je rezultat poravnao Ćibarić. Do konačnog raspleta skupine morat ćemo još malo pričekati.

NIL TRGOVINA DIJELOVIMA BJELOVAR – PEKARNA JAGIĆ ZAGREB 4:3

Svima je zapravo prvo za oko zapela pojava Luisa Ibaneza, nekadašnjeg Dinamovog igrača. No to nije na kraju impresioniralo Bjelovarčane koji već u 9. minuti vode s 3:0. Prvo je momčad Nila u prednost doveo Gogić u 4. minuti. Šantalab povećava prednost u 7., dok u 9. pogađa Coha.

Minutu kasnije zaostatak Pekara smanjuje Pavković, da bi rezultat na 3:2 postavio u 17. minuti Filipović. Bilo je to sljedećih 10 minuta nadmudrivanja, a na kraju je raspoloženi Coha pogodio za 4:2, a u posljednjim sekundama konačnih 4:3 postavio je Burić.

U petak od 18 sati su na rasporedu sljedeći susreti: Prigorje SPO – Jedinstvo, Zlatarne Nokaj – Hotel Picok, Strmec – Hrvatski bojovnik, Tupek Auto – Hotel Picok, Prigorje Ž – Ban Jelačić, Tupek Auto – Zlatarne Nokaj.