Liga prvaka: Dinamo prošao Škupi, slijedi Ludogorec

U utorak navečer u Skoplju je odigrana uzvratna utakmica 2. kola kvalifikacija Lige prvaka između sjevernomakedonskog Škupija i zagrebačkog Dinama.

U prvom susretu u Zagrebu rezultat je bio 2:2, pa je Modrima za prolaz u 3. pretkolo trebala pobjeda na Stadionu Toše Proeskog.

Hrvatski prvak u uzvratu je ostvario pobjedu koja mu je osigurala prolaz u treće pretkolo Lige prvaka i oglede s bugarskim prvakom Ludogorecom.

Rezultat je bio 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Arijan Ademi u 47. minuti. Asistirao mu je Luka Menalo koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena umjesto Špikića.

Već sljedećeg tjedna Modri nastavljaju svoju europsku avanturu, a prije toga u petak u prvenstvenom susretu dočekuju posljednjeplasiranu Istru 1961.